Рекомендуємо прочитати

Дiти

Секрети грудного вигодовування

Секрети грудного вигодовування
Що б не говорили противники грудного вигодовування, годування дитини молоком - процес природний. Як мінімум, для ссавців, до яких ми з вами відносимося. Але що робити мамам, у яких не вистачає молока? Прочитати »

Як користуватися соскою-пустушкою.

Як користуватися соскою-пустушкою.
Якщо ви користуєтеся пустушкою головним чином при затримці газів у дитини, то і давати її потрібно, коли у дитини болить животик від газів. У величезній більшості випадків після 3 місяців гази перестають мучити дитину. Прочитати »

Як впливає кесарів розтин на малюка.

Як впливає кесарів розтин на малюка.
Кесарів розтин є серйозною операцією і проводиться тільки за суворими медичними показаннями. Безумовно, ця операція порушує природне завершення пологів, оскільки малюк народжується зовсім не тим способом, який задумала природа. Прочитати »

Відмова від грудей. Як впоратися?

Відмова від грудей. Як впоратися?
Мами знають, як важливо годувати малюка грудьми. Але, на жаль, не завжди це виходить. Причини бувають різні: мама перенесла високу температуру, сильний стрес, мало молока (що буває рідко), догодовування з пляшечки. Прочитати »

Поговоримо про голову немовляти

Поговоримо про голову немовляти
У перші 6-7 місяців голівка немовляти покрита пушком. Пізніше його змінює волосся - на перший погляд, такеж, як у дорослого, хіба що більш тонке і еластичне. Нехай це не вводить вас в оману - «доросле» волосся з'являться у дитини лише в 10-12 років, безпосередньо перед статевим дозріванням. Більш раннє «проміжне» волоссячко має свої особливості. Прочитати »

Дитячий масаж: як запобігти плоскостопість?

Дитячий масаж: як запобігти плоскостопість?
Всяка мама піклується про свою дитину і знає, що масаж корисний для її здоров'я, а також є і профілактикою багатьох захворювань. Якщо ви піклуєтеся про ніжки свого малюка, то обов'язково робіть масаж. Прочитати »

Загартовування дітей, як засіб захисту здоров'я

Загартовування дітей, як засіб захисту здоров'я
З того самого моменту, коли у батьків з'являється бажання завести дитину, все в їх житті спрямоване на те, щоб малюк народився здоровим. Правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі, повноцінний сон, уникнути стресових ситуацій - все це є запорукою доброго здоров'я, як мами, так і дитини. Прочитати »

Якщо ваша дитина лівша

Якщо ваша дитина лівша
Ваш малюк подорослішав і став багато чого робити сам, взяв у руки олівець і тут, ви стали помічати, що ваша дитина - лівша. Ще кілька років тому мами були в жаху від думок про те, як складно буде переучувати дитину-лівшу і як буде проходити його адаптація в школі. Прочитати »

Поява зубів у дітей

Поява зубів у дітей
Поява зубів у дітей починається приблизно у віці від півроку. В цілому поява зубів у дітей триває протягом декількох перших років дитячого життя. Як і всяке нове утворення, що має відношення до зростання і розвитку організму дитини, поява зубів у дітей може стати причиною тривоги мами і тата малюка, постійно мучитися питанням, чи все нормально протікає у розвитку їхньої дитини. Прочитати »

Як доглядати за зубами дитини?

Як доглядати за зубами дитини?
Запитайте у будь-якої людини, похід до якого лікаря найчастіше викликає у нього негативні емоції, і, думаю, дев'яносто відсотків з нас відповість: до стоматолога! І якщо доросла людина розуміє, що відвідувати вищеназваного лікаря потрібно обов'язково, то дітям це пояснити практично неможливо. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top