Рекомендуємо прочитати

Як навчити дитину спати в ліжечку

article2673.jpg

Не всі батьки привчають спати свою дитину в ліжечку з самого початку. Зазвичай, мами воліють укладати спати малюка поруч з собою, бо його дуже зручно годувати, він швидко засинає і до того ж, дитина відчуває материнську любов і турботу, іншими словами, з мамою йому спокійніше. Все це добре тільки до певного часу, а саме, вік дитини, коли йому вже потрібно спати в своєму ліжечку. Як же навчити малюка спати в своєму ліжку?

Коли саме необхідно починати привчати малюка спати на своєму місці?

Деякі батьки намагаються укладати спати малюка з самої появи дитини на своєму місці. У разі спокійної реакції дитини, проблема з того, як укладати малюка спати в своє ліжечко вирішується сама собою. А от якщо малюк вже звик спати з вами і будь-яке інше місце викликає у нього обурення, то це вже трохи складніше.

Привчати спати дитину окремо, можна з шести місяців. У такому віці зменшуються нічні годування, але якщо це процес відбудеться значно пізніше, то нічого страшного в цьому немає.

Як навчити дитину спати в ліжечку

Як привчати?

Якщо ви твердо намірилися в тому, що малюк буде спати на своєму місці, то ні в якому разі не поступається йому, якщо він закотить істерику і почне проситися до вас.

Звичайно ж, ви не повинні примушувати його, проте піднесіть йому це, як якийсь щоденний ритуал.

Не забувайте укладати його спати щодня в один і той же час і не забудьте його заколисувати. Як заспокоїти дитину вибирайте самі: ви можете заспівати йому пісеньку, розповісти казку або підкласти улюблену іграшку. Все це повинно проходити протягом п'ятнадцяти хвилин, як тільки дитина засне, відійдіть від ліжечка, щоб перевірити чи спить він, а потім можете йти.

Як навчити дитину спати в ліжечку

Якщо стається так, що у сні малюк злякається і почне плакати, кликати вас, обов'язково прийдіть до нього і заспокойте його, але не витягуйте з ліжечка. Як тільки малюк заспокоїтися, побажайте йому солодких снів і йдіть. Якщо надалі дитина буде прокидатися, підходите до нього, заспокоюйте і йдіть. Можливо, що спочатку, дитина буде часто прокидатися, але потім, він звикне спати спокійно. Ватні матраци створять максимальний комфорт в ліжку вашому малюкові.

Як позбутися страхів?

Часто діти боятися спати в своєму ліжечку, тому що боятися втратити маму. У такі моменти, ви можете покласти дитині іграшку, як би залишаючи її наглядати за вашим дивом. Таким чином, малюк зрозуміє, що іграшка, як би захищає його поки немає мами і звикне спати з нею.

Діти часто боятися темряви. Цей дитячий страх добре долається двома способами: ви можете залишитися з малюком, поки той не засне або ж залишити включеним нічник. Багато батьків дозволяють дитині заснути з ними на ліжку, а потім батьки переносять їх у свою ліжечко.

Як навчити дитину спати в ліжечку

Можна поставити ліжечко дитини до нього в кімнату, це допоможе викликати бажання у дитини спати в своїй кімнаті.

Все це не складно робити, але кожна мама краще знає, що потрібно для її дитини. Дивіться за ним, за його реакцією і робіть все так, як вважаєте за потрібне.

Поради лікаря: Правила дитячого сну - Школа доктора Комаровського

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Для багатьох батьків сон малюка - це просто катастрофа. Одні діти можуть спати цілими днями, а інших просто не вкладеш....
Scroll To Top