Рекомендуємо прочитати

Пральний порошок для дітей

article2897.jpg

З народженням малюка у батьків з'являється багато нових щоденних турбот. Одна з них - прання дитячої білизни, і молоді батьки повинні вибрати хороший порошок. Сьогодні є безліч найменувань дитячого порошку, тому при виборі легко можна розгубитися, намагаючись знайти найкращий за ціною і якістю. Тут від вибору батьків залежить не тільки чистота дитячих речей, але і здоров'я шкіри дитини.

Так що до вибору прального порошку не можна підходити безвідповідально. Повірте, лікувати алергію у новонародженого справа набагато більш клопітка, та й самому малюкові неприємний свербіж.

Наші мами і бабусі замість порошку використовували натерте дитяче мило - саме з нього роблять сучасний пральний порошок для прання дитячих речей, адже тоді білизна не буде подразнювати шкіру. Також, зараз у імпортних виробників немає ніякої переваги - незважаючи на самі різні назви, запашні аромати і етикетки - склад їх практично ідентичний, у них мильна основа. До речі, варто відзначити, що якраз речовини, що надають порошкам різкий запах і є алергенами. Немовлятам вони не підійдуть, оскільки можуть викликати висип і алергію. А вже дорослішому малюкові цілком можна буде вибрати для прання білизни м'який засіб з приємним запахом, відбілювачем та іншими добавками.

З порошків вітчизняного виробництва більшість батьків віддають перевагу «Лелеченя» - він підходить як для прання у пральній машині, так і для ручного, а основа у нього з мила з пониженим піноутворенням. Цей продукт відпирає практично все і на тканині не залишається, повністю вимивається водою. Другим зазвичай називають «Веснянку» - коштує він трохи дешевше, а за якістю практично не поступається. Решта найчастіше є дитячим аналогом звичайного прального порошку: «Оленка», «Пемос дитячий», «Дитячий», «Зайчик», «Карапуз».

Але все ж є кілька умов, на які в першу чергу варто звернути увагу молодим батькам:
Відсутність речовин - алергенів у складі порошку. Тобто, нічого з різким запахом, активною дією і звичайно нічого з роз'їдаючим ефектом. У вашої дитини шкіра у багато разів більш чутлива і те, що доросла людина навіть не відчує, може у немовляти викликати шкірний свербіж, висип і привести до небажаних дерматитів.

Натуральні компоненти в складі порошку. Якщо при полосканні у воді з тканини вимиваються всі компоненти засобу і не залишається ніякого осаду, який може подразнювати шкіру - це хороший пральний порошок і дитині не буде від нього ніякої шкоди: так вважають дитячі дерматологи. А володіють такими властивостями, на жаль, тільки натуральні речовини.

М'якість засобу при застосуванні. Понюхайте порошок - він не повинен різко пахнути, не повинен володіти різкими квітковими або хімічними ароматами.

Також він повинен повністю розчинятися у воді, не утворювати грудочок, не залишати осаду або прилиплих крупинок на тканині. І пам'ятайте - для новонароджених можна використовувати тільки порошок, на якому є спеціальна позначка, що він схвалений і допущений для прання білизни немовлят.

Інформація на упаковці. Звичайно ж, коли ви обираєте дитячий пральний порошок, ви в першу чергу звертаєте увагу на його упаковку, а вже всі «тестові процедури» проводите вдома. Отже, на хорошому, якісному порошку повинна бути вказана вся інформація про склад і компоненти. Якщо там присутні ПАВ - це також має бути пописано на етикетці (і якщо вони входять в склад, то для маляток такий засіб не підходить). Якщо упаковка не містить нічого. Крім назви та рекламних написів - відмовтеся від покупки, адже ви не знаєте, що входить до складу цього порошку і не шкідливий він для вашої крихітки.

І все-таки, який пральний порошок можна однозначно вважати кращим для прання дитячої білизни? Кожен з нас індивідуальний, малюки теж не схожі один на іншого, у тому числі з реакції на алергени. Скористайтеся наведеними вище рекомендаціями та спробуйте різні варіанти і виберіть той, що влаштує вас за всіма параметрами: ціною, якістю та самопочуттю вашої дитини.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top