Рекомендуємо прочитати

Як прибрати запах з взуття?

article2437.jpg

1. Взяти перекис водню, змочити в ній ганчірочку або ватний диск і ретельно протерти взуття зсередини. Якщо однієї процедури буде недостатньо, то її можна повторити (і не один раз). А замість перекису водню підійде і розчин марганцівки або звичайний спирт (горілка), які мають антибактеріальну і дезодоруючу дію.

2. Звичайні дезодоранти для взуття теж допоможуть усунути запах. Тільки для початку все-таки необхідно протерти взуття перекисом або марганцівкою, а вже потім скропити дезодорантом.

3. Справитися з запахом допоможуть і адсорбенти - речовини, вбираючі вологу і запах. В якості таких помічників можна використовувати борошно або харчову соду. Їх просто треба насипати всередину взуття, залишити години на два, а потім взуття пропилососити. Адсорбентом є і активоване вугілля, але воно може залишити чорні сліди всередині взуття. Тому краще не ризикуйте.

4. Оцет. Теж хороший знищувач запаху. Змочіть в оцті ватяні диски і покладіть їх у взуття години на три (чи навіть на ніч). Вийміть диски і провітріть взуття.

Кожне з цих добрий вже сам по собі, але якщо їх скомбінувати, то ефект буде відчутнішим. Тому можна спочатку протерти взуття перекисом або оцтом, провітрити і скропити дезодорантом. Або, наприклад, насипати у взуття борошна, залишити на ніч, а потім добряче пропилососити і протерти марганцівкою. Досить просто. А от зі старим взуттям вам доведеться повозитися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Важливий етап у житті кожної дитини - це початок самостійного пересування. Коли малюк повзе, він не тільки зміцнює...
У кулінарії існує безліч рецептів приготування курки, в яких йдеться про те, як отримати хрустку скоринку на курці....
Правильний вибір взуття здатний полегшити долю ваших ніг. Добре підібрана пара туфель забезпечить комфорт, не...
Усі звикли використані пакетики чаю одразу ж відправляти до смітника. Але це дуже незаслуговано! Справа в тому, що...
Scroll To Top