Рекомендуємо прочитати

Робот-пилосос. Іграшка або помічник по господарству?

article1797.jpg

В ході щотижневого прибирання квартири більшу частину часу у господині займає миття підлог і чищення килимів. Працю її можуть полегшити спеціальні щітки та миючі пилососи. Однак техніка пшла ще далі, за прогресом просто не доженеш.

З'явилися побутові пристрої, які здатні зробити роботу з прибирання квартири самостійно в автоматичному режимі і навіть без присутності людей. Це роботи-пилососи.

Прилад цей являє собою красивий металевий диск діаметром не більше 40-50 см і висотою 6-8 см. У корпусі його знаходиться чистячий модуль. Він складається з двох обертаються назустріч один одному щіток - одна з яких ворсяная, а інша гумова. Вони працюють за принципом совка і віника, що дозволяє ефективно збирати з підлоги дрібне сміття, пісок, шерсть домашніх тварин і пр.

На твердих покриттях, таких як ламінат, паркет і плитка, щітки робота-пилососа збирають сміття в контейнер. На килимових покриттях вони спочатку піднімають і розсовують ворс, щоб відкрити доступ до пилу. Вона, разом з іншими дрібними частками бруду, збирається високошвидкісним всмоктуючим модулем в спеціальний пилозбірник.

Однак головним елементом робота-пилососа є мікропроцесор, який оснащений десятками сенсорів і датчиків. Саме завдяки йому прилад самостійно прораховує маршрут прибирання, контролюючи її якість і ефективність. Господині залишається тільки натиснути кнопку «CLEAN». Більше того, є роботи-пилососи, яким можна запрограмувати кількість, час і місце прибирань. Уявіть собі: три рази в тиждень в години, коли ви знаходитесь на роботі або в тренажерному залі, цей пустун відстиковується від своєї бази, де отримує чергову зарядку акумулятора, і починає прибирання квартири. І так три рази на тиждень або взагалі кожен день. Краса, та й годі!

Робот-пилосос чистить не тільки відкритий простір, але і прибирає під меблями, ліжком, навколо ніжок столів і стільців, уздовж стін і в кутах кімнати. Для цього у нього є бічні щітки. А спеціальні бампери пом'якшують удари при зіткненні з меблями.

Завдяки штучному інтелекту роботи-пилососи визначають наявність сходів та інших місць можливого падіння. Більш того, їм визначаються також найбільш забруднені ділянки, яким приділяється більший час для прибирання. Працює робот-пилосос від вбудованого акумулятора, який живить двигун потужністю всього в 30 W.

Для вологого прибирання твердих покриттів служать роботи-пилососи, які мають можливість робити вологе прибирання. Як працює такий робот-пилосос? Він розпорошує миючий розчин по забрудненої поверхні підлоги, а потім за допомогою щіток негайно видаляє забруднення у вигляді розлитої кави, соусу або соку і просушує вичищене місце.

Підіб'ємо деякі підсумки. Цей чудовий прилад здатний:

• Чистити всі типи покриттів - ламінат, паркет, плитку, лінолеум і навіть килими з м'яким і жорстким ворсом.
• Спеціальними бічними щітками він прибирає пил уздовж плінтусів і в кутах приміщень.
• Під час прибирання чистить поверхню під столами, стільцями, диванами, ліжками та іншими меблями з ніжками трохи вище 8 см.
• Визначає сильно забруднені ділянки і чистить їх особливо ретельно, у кілька проходів.

Що тут можна ще додати? Думка про те, що поки ти заробляєш гроші або займаєшся улюбленою справою, а в твоїй квартирі якийсь пристрій з легким дзижчанням займається прибиранням, не може не радувати ні одну господиню. Ну і є чим здивувати прийшовших в гості друзів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У наш час входить в моду легке і здорове харчування. І багато господинь прагнуть правильно нагодувати сім'ю і при цьому...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Сучасні жінки практично не мають часу на домашні справи, тим не менше, їм доводиться поєднувати їх з роботою, вихованням...
Scroll To Top