Рекомендуємо прочитати

Що таке мультиварка?

article1014.jpg

Мультиварка є прекрасним інструментом для здійснення самих різних кулінарних фантазій. У невеликому за розмірами приладі, завдяки досить об'ємній каструлі (від 2,5 л до 4,5 л) можна приготувати вечерю чи обід для всієї сім'ї. Важливою перевагою мультиварки буде те, що тушкувати страву можна до 12 годин, що не тільки дозволить приготувати традиційні блюда, але і впоратися з найбільш жорстким м'ясом. Приготування в мультиварці може урізноманітнити дитячий раціон та дієтичне меню.

У спеціальному контейнері можна також розігріти приготовлену раніше їжу. Спеціальна конструкція клапана пари позбавить можливості збігання страви. Чистити мультиварку так легко, що ви будете знову і знову використовувати її відмінні якості та можливості для приготування найсмачніших і неповторних страв. А якщо ви поки не сильні в кулінарії, то в комплекті з мультиваркою йде брошура з рецептами.

Що таке мультиварка?

Ще одна важлива перевага, яке має мультиварка Panasonic, - це великий вибір програм, частина з яких є автоматичними, а частина сенсорні. Автоматичні програми - випічка, варіння на пару та тушкування мають виконувати певний термічний процес, для якого потрібно задати час. А ось сенсорні програми - плов, гречка, молочна каша, виконуються в одне натискання, а мікропроцесор буде сам перевіряти готовність, змінювати нагрів і закінчить процес сам.

Що таке мультиварка?

Рекомендуємо переглянути відео: Як обрати якісну мультиварку?

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Головне призначення їжі - це не стільки отримання задоволення від страви, скільки забезпечення організму вітамінами,...
На перший погляд, у приготуванні курки, та й будь-який інший птиці в духовці, немає абсолютно нічого складного....
Рекомендую спробувати! Дуже смачно!...
Приготовлені таким чином печериці неодмінно сподобаються любителям грибів! У нашій сім'ї печериці люблять, часто їх...
Scroll To Top