Рекомендуємо прочитати

Як висушити смартфон, який впав у воду

article2410.jpg

Користувачі дуже люблять купати свої смартфони. Деякі купають своїх улюбленців в пиві, інші у ванній, а треті примудряються упустити смартфон в унітаз, а потім ще вимити його під краном. Ми підготували кілька порад, які допоможуть Вам врятувати потопаючий смартфон від неминучої загибелі.

1. Відключіть смартфон.

Як тільки смартфон опинився у воді або на нього вилили певну кількість рідини, потрібно швидше знеструмити його. Вода не завдає великих пошкоджень, але вона викликає коротке замикання, яке повністю виводить смартфон з ладу. Знімна батарея істотно полегшує завдання. Якщо Вам вдалося вимкнути смартфон, не піддавайтеся спокусі включити його знову, щоб перевірити чи все з ним добре. Протягом декількох днів доведеться обходитися без нього.

2.Розберіть смартфон.

Потрібно максимально розібрати смартфон: вилучити карту пам'яті SD, карту SIM, затичку для 3,5-мм роз'єму. Чим більше отворів для повітря, тим краще.

3. Висмокчіть воду.

Ідеально, якщо на господарстві є пилосос з вузькою насадкою. Потрібно спробувати висмоктати всю рідину, утримуючи шланг пилососа не менше 5 хвилин у кожного отвору.

Мій друг недавно упустив смартфон в тарілку супу. Він не пишається цим, але так вже сталося і під рукою у нього не виявилося пилососа. Йому довелося ротом висмоктувати суп зі смартфона. Можна сміятися, але таким чином йому вдалося врятувати свій телефон.

4. Висушіть смартфон.

Є безліч сайтів, які пропонують десятки способів сушіння. Ефективною зброєю у цій нелегкій справі служать рисові пластівці для сніданку. Візьміть нову упаковку, киньте туди смартфон і поставте цей тандем на два дні в сухе місце.

5. Включіть смартфон.

Через 48 годин після прийняття ванн з рисових пластівців смартфон можна включити. Якщо після рисових ванн Ви помітили якісь ознаки вологи, наприклад, краплі води із зворотного боку екрану - покладіть смартфон назад в рисові пластівці ще на 48 годин. Якщо слідів вологи немає, можна сміливо ставити батарею на місце і пробувати включити смартфон.

Не намагайтеся струснути смартфон після того як він упав у воду. Струшуючи, можна допомогти воді ззовні проникнути глибше. Дівчата, сушити смартфон за допомогою фенів, тостерів і мікрохвильовок - не найкраща ідея. Ви просто розплавиться компоненти смартфона. Можливо, у Вас є перевірені способи реабілітації смартфона-утопленика?

Як повідомляв MIGnews.com.ua, журналісти зібрали незвичайні гаджети та аксесуари для iPhone. Багато з них мають вельми сумнівну корисність, проте всі вони легко залучають погляд.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже захоплююче заняття — придумувати нові образи старим речам. Переробка старих речей надає такий політ фантазії, що...
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Scroll To Top