Рекомендуємо прочитати

Губки бантиком або як зробити пишні губи

article3427.jpg

Як зробити пишні губи, як надовго зберегти їх природну красу? Відповіді на ці питання можна знайти в порадах косметологів.

На жаль природа не всіх нагороджує чуттєвими пишними губами. Але не варто засмучуватися - ви можете зробити пишні губи на деякий час.

Факти
У губ немає зовнішнього щільного шару, який виконує захисну функцію. Яскравий колір у них через кровоносних судин, які видно оку. А в зв'язку з відсутністю сальних залоз, губи часто тріскаються, через відсутність пігменту, який оберігає шкіру від ультрафіолетових променів - меланіну. Тому вони дуже схильні до шкідливого впливу ультрафіолету. Поряд з цим, губи дуже чутливі до всіх подразників, тому, що на них знаходяться нервові закінчення.

Зверніть увагу!
Ваші губи потребують екстреної допомоги, якщо вони:

- Зазвичай потріскані й сухі. Часто такі проблеми пов'язані з алергією або викликані екземою;

- Якщо вони занадто тонкі. Іноді це спадковість, а іноді ознака старіння;

- Якщо чіткі вертикальні лінії розкреслюють їх знизу вгору. Це може бути викликано знову ж старінням, а може причина в курінні або в сонячному впливі.

- Якщо вони мають нечіткий контур і виглядають не дуже молодими. Краї губ «розпливаються» і виглядають нечітко, коли колагенові і еластинових клітини, які відповідають за пружність, відмирають.

Просте рішення, як зробити губи пишними і красивими
- Губи потрібно пом'якшувати. Іноді тріщини на губах і сухість викликані запаленням. Це запалення виникає через сухе повітря, вітер і негативний сонячний вплив.

Для пом'якшення існують спеціальні терапевтичні засоби.
- Треба під помаду накладати основу. Парафін, який міститься в помаді, зафарбовує і захищає контур. Контурним олівцем потрібно робити лінію, ширше, ніж природні обриси, потім - наносити світлу помаду, а потім - блиск.

Порада експерта
Краще відмовитися від процедур, які назавжди позбавляють губи природних якостей. До таких процедур він відносить імплантати і «накачку» неорганічними речовинами. Засоби, які призначені для тимчасового збільшення обсягу губ, наприклад, колаген, можуть викликати алергію. Але алергія, як правило, проходить, а ось незворотні наслідки, викликані «перманентними наповнювачами», можуть бути дуже неприємні і привести до асиметрії і нерівностей. Консультація з косметологом допоможе вибрати правильний курс і засоби, щоб без ін'єкцій і операцій позбавити свої губи від хвороб і косметичних недоліків, зробити їх пишними і красивими. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Починаючи підраховувати, скільки грошей іде у нас на всякі косметичні засоби, ми нерідко хапаємося за голову. Тому не...
Стан ваших нігтів може багато чого розповісти про здоров'я організму в цілому. Не залишайте без уваги будь-які, навіть...
Завзяті споживачі косметичних засобів, звичайно ж, знають, що багато з кремів і лосьйонів, які ми купуємо в парфумерних...
Мистецтво макіяжу почало розвиватися ще давним-давно. У Древньому Єгипті існували книги, в яких розкривалися секрети...
Scroll To Top