Рекомендуємо прочитати

Які проблеми вирішують ін'єкції ботокса

article3360.jpg

Про ботокс існує безліч суперечливих думок, велика частина з яких склалися ще в той час, коли ця процедура була новою і недостатньо вдосконаленою. Досягнення сучасної косметології роблять "уколи молодості" абсолютно нешкідливими і безпечними для людини.

Ботулінічний токсин типу А (ботокс, диспорт) використовується в практиці досить давно, ще з 1991 року. Це значить, що він пройшов всі клінічні випробування, і небажаних результатів при правильному використанні не показав.

Для чого
Існують два підходи введення ботулотоксину: лікувальний і косметологічний. У косметології він застосовується для розгладження мімічних зморшок. У лікувальних цілях його використовують досить широко, при різних захворюваннях, таких як ДЦП, кривошия, після інсульту, його колють в пахви і пахові зони для запобігання надмірного потовиділення, щоб усунути асиметрію обличчя, що виникла внаслідок якихось захворювань, і т.д. Часто чоловіки проходять процедуру і колють собі ботокс тільки в праву долоню, щоб вона не потіла, і у співрозмовника не було неприємних відчуттів при рукостисканні.

Як працює ботокс
Ботолотоксін вводиться в м'яз і знерухомлює його. Мета, яка при цьому досягається, - розгладження мімічних зморшок. Адже, по суті, що таке зморшки? Це залом шкіри, який утворюється внаслідок рухової активності м'язів обличчя. Якщо м'яз змусити застигнути і на деякий час перестати рухатися, залом з часом розгладжується. До того моменту, як дія препарату закінчиться, м'яз звикає до статичного положення, і таким чином можна запобігти нове утворення зморшок на тому ж місці.

Чим раніше почати працювати з зморшкою, тим більше вірогідність, що залом усунеться повністю. Якщо ж зморшці вже 10-20 років, з ними борються за допомогою інших препаратів, наприклад, філерів.

Де колють ботокс
Звичайно, "уколи молодості" роблять переважно на обличчі. Це повинен робити косметолог з медичною освітою, який знає технологію даної процедури, при якій уколи робляться тільки в безпечні місця, в зони освіті мімічних зморшок, які потребують корекції. Існують методики, що дозволяють колоти ботулотоксин, крім обличчя, в область шиї і декольте.

Чи є побічні ефекти?
Головним побічним ефектом називають відсутність міміки протягом деякого часу після даної процедури, коли обличчя ніби застигає і стає амімічним. Ще років 5 тому можна було бачити на екранах телевізорів відомих людей з "застиглими" обличчями. До речі, в контрактах часто вказується, що до ролі допускаються тільки актори, у яких проходить ефект після уколів ботокса, щоб залишилася міміка на обличчі. У сучасній косметології вже існують методики, що зберігають міміку обличчя і при цьому видаляють зморшки. Хоча є люди, які прагнуть до того, щоб у них було амімічне обличчя.

При неправильному введенні ботокса або через індивідуальні особливості пацієнта може виникнути невелика асиметрія: трохи опуститься брова або виникне асиметрія очей. Однак через 4-6 місяців органи візьмуть початкове положення. Через два тижні після процедури пацієнт повинен прийти на повторний огляд. У разі необхідності робиться корекція - додаткові уколи в певні області.

Протипоказання до уколів ботокса:
- Підвищена чутливість до компонентів препарату;
- Міастенія;
- Прийом антибіотиків;
- Гемофілія;
- Прийом аспірину або інших мікрокоагулянтов;
- Запальний процес в області передбачуваних ін'єкцій;
- Загальні захворювання у стадії загострення;
- Хронічні обструктивні захворювання легень;
- Зловживання алкоголем і тютюном;
- Вагітність і період грудного вигодовування.

Також існує 0,1% людей, які перенесли ботулізм, і внаслідок цього нечутливі до ботоксу.
Ефект від ботулотоксину залежить від сприйнятливості організму кожної людини і від зовнішніх факторів (використання певних косметичних засобів, інтенсивності певних м'язів). Дія ботокса триває від 4 до 8 місяців. При цьому 4 місяці тримається повна блокада м'яза, потім потроху спазм м'яза починає слабшати. Якимось чином вивести ботулотоксин з м'яза або нейтралізувати його дію не можна, необхідно дочекатися, поки ботокс сам піде з м'яза.

Суміщення з іншими методами
Тренери по фейсбілдінгу, як правило, протиставляють свою методику процедурі введення ботокса. Однак уколи ботокса можна успішно поєднувати з заняттями фейсбілдингом. Справа в тому, що більшість складок і зморшок на обличчі є результатом гіперактивності м'язів. Вони і так "перекачені", тому фейсбілдінг як тренування м'язів обличчя тут не підійде, зате використання ботокса дозволяє розслабити ці м'язи. Вправи фейсбілдінга тоді краще застосовувати до м'язів, в яких, навпаки, не вистачає тонусу.

На додаток до процедури корисні масажі обличчя. Можна зробити масаж перед процедурою, потім трохи почекати і продовжити курс. Взагалі, уколи ботокса - це завершальний етап у комплексі процедур щодо поліпшення стану шкіри. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка хоче виглядати ідеально, тому завжди намагається за собою доглядати. Але через особливості організму...
Всім відомо, що зморшки з'являються тільки через старіння шкіри, але і від мімічної активності лиця. З часом втрачаючи...
Касторова олія отримують з рослини рицина, яке відноситься до сімейства молочайних. Для цього збирають насіння і...
Більшість дорогих косметичних покупок можна замінити власноруч приготованими засобами. Результат від їх застосування...
Scroll To Top