Рекомендуємо прочитати

Маскуємо прищик - легкий спосіб

article2507.jpg

Сьогодні хочу з вами поділитися маленьким секретом.

Ви збираєтеся на зустріч, побачення або ще куди-небудь, і тут раптом у вас виявляється прищ, який ви тут же роздираэте / видавлюєте і на обличчі з'являється огидна червона пляма. Від нього можна позбутися за кілька хвилин.

Берете ватку, маленький шматочок, 0,5 см х 0,5 см і менше), капайте на неї пару крапель Визину і кладете в морозилку на всього 3 хвилини, тому що Визин дуже швидко замерзає. Дістаєте, і прикладаєте цю ватку до прищика, через 30 секунд вона тане і прилипає до запаленого місця.

Залиште її хвилин на 5. За рахунок властивостей Визину (судинозвужуючий, заспокійливий і підсушуючий ефект) і за рахунок заморожування (подвійний ефект судинозвуження) через 5 хвилин ваш прищ буде помітним тільки при дуже пильному розгляданні.

Якщо прищ дуже великий, процедуру можна повторити. Почервоніння і запалення спаде, і вам залишається тільки припудрити пудрою / замазати тональним кремом або замаскувати коректором.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тональний крем - це основа основ всього макіяжу, адже з його допомогою можна легко приховати багато дефектів шкіри,...
Який сучасний макіяж обійдеться без якісного, гарного тонального крему або пудри. Альтернатива поки не придумана і...
Прищі завжди були проблемою. Причому не тільки для дівчат, а й для хлопців. Однак куди більше значення надають цій...
BB крем - це комбінований продукт, він скорочує кількість тюбиків, якими треба скористатися. Його називають 6 в 1 - це...
Scroll To Top