Рекомендуємо прочитати

Пластична хірургія і вагітність

article2799.jpg

У нас, захоплення пластичними операціями ще не так поширене, як на Заході. Причина проста, у наших людей замало грошей для таких акцій. А от у Японії чи Сполучених Штатах - пластичні операції поставлені на конвеєр.

І якщо місцеві домогосподарки масово роблять собі підтяжки обличчя, ліпосакцію і корекцію грудей, то вже для зірок шоу - бізнесу такого роду косметичні операції - справа повсякденне.

Справа дійшла до того , що скандальну світську діву Кім Кардашьян запідозрили в тому , що вона зважилася на пластичну операцію під час вагітності. Аж надто разюче відрізнявся зовнішній вигляд красуні Кім після пологів, від її іміджу до вагітності.

Кім відчайдушно протестувала, і врешті - решт, її менеджерам вдалося переконати публіку, що вся справа в благотворному впливу пологів на жіночий організм. Але осад залишився, як говориться в старому анекдоті.

У зв'язку зі скандалом з Кім Кардашьян, на форумах сайтів відомих клінік пластичної хірургії стали задавати одне і теж питання: чи можливі, принципово, будь пластичні операції під час вагітності? Припустимо, операція була замовлена півроку тому, а за цей час пацієнтка завагітніла, і тепер, їй доведеться знову записуватися в чергу, і т.д.

На всі подібні питання існує одина - єдина відповідь - ні! Ніяких операцій для вагітних! Крім, природно, тих випадків, коли життю жінки загрожує реальна небезпека .

Для тих, хто не зовсім розуміє, чому лікарі так налаштовані проти будь-яких акцій хірургічного втручання в організм вагітної жінки - наводжу короткі роз'яснення.

По-перше, будь-яка операція такого роду супроводжується ін'єкціями анестезуючих препаратів - які зовсім не нешкідливі для організму дитини. По-друге, багато косметичні операції являють собою ін'єкції препаратів, які також, скажімо прямо, у певній концентрації можуть вбити дитину або викликати викидень. По-третє, багато лікарів вважають, що будь-яка травма матері, що супроводжується болем, передається дитині, і краще буде уникати такого роду переживань.

Але найголовніше, жоден лікар, і жодна клініка не дадуть вам стовідсоткових гарантій, що під час операції не трапиться щось непередбачене, щось, що може вплинути негативно на перебіг вагітності.

Так що, народжуйте , годуєте грудьми, і лише коли грудне вигодовування закінчиться - милості просимо, робіть свої підтяжки і корекцію грудей. Хоча , лікарі радять почекати не менше року , після пологів , щоб організм прийшов у норму і його форми стабілізувалися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Далеко не кожна жінка може похвалитися гарними й ідеальними грудьми. Але у кожної жінки свої заморочки з цього приводу....
Носова перегородка — це пластинка, яка розділяє порожнину носа на дві однакові половини. Її викривлення викликають...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Scroll To Top