Рекомендуємо прочитати

Духи, які подобаються чоловікам

article2610.jpg

Аромати декоративної косметики доповнюють, і роблять більш насиченим природний унікальний запах жінки. Різні креми, шампуні, дезодоранти й парфуми мають різноманітні запахи, і з кожним разом вони оновлюються новими ароматами. Деякі жінки дотримуються одного запаху, і завжди вибирають знайому парфумерію. Є жінки, яким подобається експериментувати з новими ароматами, але будь-яку жінку хвилює одне питання: «Чи сподобається запах її парфумів чоловікові».

Чоловіків притягають різні запахи, як і різні жінки. Їм подобаються аромати квітів, деревно-шипровий аромат з нотками тютюну, цитруса, дерева і шкіри. Багато жінок зводять з розуму чоловіків східним ароматом сандалу, амбри, ванілі, спецій і мускусу. Хтось прихильник свіжого аромату води, моря і запаху трав. Будь яка парфумерія, в якій міститься мускус, діє на чоловіків збудливо. Мускус є природним афродизіаком, який нагадує природний запах жіночого тіла.

Духи, які подобаються чоловікам

Успішні і амбітні чоловіки люблять фруктові солодкуваті аромати. Для спільного відпочинку краще використовувати аромати цитрусових (грейпфрута, мандарина) з маслом лимонного дерева. Ці запахи допоможуть пробудити тягу до пригод і грайливим відносинам. Освіжити стосунки і сильніше прив'язати чоловіка до себе можна за допомогою запахів розмарину, гіацинта або ялівцю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Scroll To Top