Рекомендуємо прочитати

Контурний олівець для губ

article1954.jpg

Навіть самий ідеальний макіяж не буде закінченим, якщо не нафарбовані губи. А для красивих губ потрібно мати не тільки помаду, але і контурний олівець. Цей на перший погляд непоказний косметичний атрибут може зробити чудеса всього за кілька секунд.
Контурний олівець для губ: склад і вимоги до олівця

Склад

Перш ніж придбати олівець, потрібно обов'язково прочитати його склад. В хорошому якісному контурному олівці повинні бути віск (бджолиний, силікон або ж протеїнова суміш - це основа олівця), різні масла і вітаміни. В залежності від процентного вмісту того чи іншого компонента отримують різні олівці. В якості добавок до олівців додають гідрогенізовані олії, такі, як пальмова, кокосова, касторова, рослинна. Вони допомагають запобігти пересушування шкіри губ, особливо в зимовий час. Для цих же цілей в олівці додають алое вера, вітамін Е і С. Якщо у вашому олівці знаходиться велика кількість воску, то він м'який і проведена лінія буде добре лягати і не буде тріскатися при міміці. Колір олівця залежить від кількості доданого фарбника. З усього сказаного можна зробити висновок, що контурний олівець необхідний не тільки для того, щоб зробити лінію рота чіткої, правильної і красивої, але і для того, щоб належним чином доглядати за губами. Також функцією олівця є запобігання розтікання помади на губах.

Вимоги до олівця
Купуючи олівець для губ, уважно його огляньте, спробуйте на зап'ясті намалювати лінію і подивіться на м'якість грифа. Якісний олівець повинен відповідати наступним вимогам:
1. Грифель олівця повинен бути в міру твердим і в міру м'яким. Якщо олівець твердий, то він легко може подряпати ніжну шкіру губ. Якщо ж надмірно м'який, то лінія буде розтікатися і губи матимуть неохайний вигляд. При нестачі воску олівець буде сухуватий, а це загрожує тим, що проведена лінія буде не рівномірна і буде тріскатися при розмові або посмішці.
2. Грифель може мати різний діаметр. Товсті олівці можна використовувати не тільки як олівець для контуру, але і як помаду. Тонкий грифель використовується тільки для нанесення чіткої і тонкої лінії. Зазвичай такими олівцями користуються професіонали.
3. Оболонка олівця може бути зроблена з різних матеріалів: дерева, пластмаси, з автоматичним висуненням або без. Якщо ви вибираєте класичний варіант - дерев'яний олівець, то простежте за тим, щоб оболонка була зроблена з м'якого дерева. Це дозволить швидко і без проблем підточити олівець. Не купуйте олівці з вбудованою стругачкою - від дотику з нею м'який грифель буде розсипатися.
Всього лише пара хвилин на вивчення складу й зовнішнього вигляду олівця допоможуть вам вибрати саме той, за допомогою якого ви зможете створити гарну лінію рота.

Як підібрати олівець
У залежності від стійкості олівці можуть бути стійкими, суперстійкими і водостійкими. Це допоможе уникнути зайвого малювання після прийняття їжі.
Правильно підібрати олівець до губної помади дуже просто: він повинен бути точно такого ж тону, що і помада або ж на підлогу тони темніше помади, але не більше. В іншому випадку сильний контраст буде грати не на вашу користь. Легкий контраст допустимий лише при вечірньому макіяжі. Якщо ж ви плануєте використовувати не помаду, а блиск для губ, то в даному випадку тон олівця підбирають під колір шкіри губ.

Як правильно нанести контур
Є загальні правила, яких слід керуватися, щоб намалювати контур. Спочатку на верхній губі малюють звід сердечка, роблячи його плавним. Потім лінії ведуть з боків до куточків губ. Нижню губу потрібно малювати однією лінією без відриву олівця. Якщо лінія намальована неправильно, то не варто її коригувати. Краще зітріть і намалюйте нову. Контурний олівець дуже важливий, тому що з його допомогою можна змінити форму губ, причому як однієї, так і другої. Для зайво повних губ контурну лінію намалюйте на 1-2 мм нижче природного контура. Це допоможе візуально зменшити губи. Якщо ж губи тонкі, то лінію потрібно намалювати трохи вище природного.

Чим якісніше олівець ви придбаєте, тим красивіше і доглянутіші будуть ваші губки, і усмішка буде неперевершеною.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо від природи у вас не такі губи, як вам хотілося б, або з віком вони втратили форму, можна скористатися сучасними...
Починаючи підраховувати, скільки грошей іде у нас на всякі косметичні засоби, ми нерідко хапаємося за голову. Тому не...
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Scroll To Top