Рекомендуємо прочитати

Манiкюр i педiкюр

Сухі мозолі на пальцях ніг

Сухі мозолі на пальцях ніг
У багатьох є сухі мозолі на пальцях. Це наслідок носіння досить незручного і неякісного взуття, маленького взуття. Досить хворобливі відчуття спочатку переходять у натоптиші, які потім тверднуть і стають самим справжнім випробуванням для людини. Прочитати »

Види педикюру

Види педикюру
Завдяки довготривалій «скритості» наших ніг в туфлях, черевиках, шкарпетках основна увага їм приділяється лише з настанням теплих днів, а весь інший час - то колись, то ніколи. Звідси і результат: пітливість, мозолі, пошкоджені нігті, тріщини. Прочитати »

Як пом'якшити шкіру ніг

Як пом'якшити шкіру ніг
Зазвичай, кожна жінка влітку носить босоніжки, і кожній хочеться, щоб ніжки виглядали красиво. А для того, щоб вони виглядали красиво, шкірі ніг потрібен догляд. Доведено, що у жінок шкіра на підошвах більш суха, ніж у чоловіків, тому жінкам треба приділяти цьому питанню більше уваги, ніж сильній статі. Прочитати »

Полірування нігтів

Полірування нігтів
Красиві і доглянуті нігті перекрашують жіночі ручки, тому більшість жінок намагається підтримувати красу нігтів і піклуватися про них. Салони краси пропонують різні оздоровчі процедури для нігтів, різні види манікюру та педикюру, зміцнюючі ванни і маски. Нещодавно з'явилася принципово нова послуга - полірування нігтів, і вона відразу сподобалася багатьом жінкам і чоловікам. Прочитати »

Обов'язкові правила безпеки салонного манікюру

Обов'язкові правила безпеки салонного манікюру
Ні для кого не секрет, що візитною карткою жінки є руки. Манікюр - невід'ємна частина її краси. Але навіть така звична процедура може виявитися небезпечною. У салон приходять найрізноманітніші люди, і не всі з них здорові. Прочитати »

Рекомендації майстра по догляду за нігтями і шкірою рук

Рекомендації майстра по догляду за нігтями і шкірою рук
Щоб нігті не слоїлися і не ламалися, треба купити в аптеці вітамін Е і вітамін А в капсулах. Упаковки по 50 штук. Не купувати «два в одному», а саме окремо А і Е. Приймати вітаміни по одній капсулі на день - 10 днів вітамін А, потім 10 днів вітамін Е. Прочитати »

Слабкі і ламкі нігті, як з цим боротися?

Слабкі і ламкі нігті, як з цим боротися?
Якщо у вас слабкі і ламкі нігті, і ви перепробували всі способи для вирішення цієї проблеми, але вони виявилися безнадійними, то ця стаття саме для вас! На своєму особистому прикладі я розповім вам, як домоглася видимого результату і що дійсно може допомогти. Отже, ні для кого не секрет, що кожна людина індивідуальна у всіх сенсах, починаючи від зовнішнього вигляду, закінчуючи кількістю і якістю різних мікроелементів всередині організму. Так чому ж ламаються нігті і що з цим робити? Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top