Рекомендуємо прочитати

Чому шаруються нігті

article109.jpg

Фізіологічна причина
Повне відшарування матеріалу на всіх нігтях свідчить про те, що у клієнта є захворювання. Такі прояви ліфтингу - наслідок вегетативних, гормональних та інших, більш серйозних захворювань організму, авітамінозів.

Часта причина ліфтингу - підвищена вологість рук. У нормі нігтьова пластина зволожена у кутикули. Ближче до вільного краю в клітинах майже не міститься молекул води. При вегетативних розладах, виражених в підвищеній вологості рук, нігтьова пластина жирна і волога. На жаль, в даному випадку відшарування матеріалу на нігтях відбуваються майже завжди.

Може бути і так, що постійна клієнтка майстра моделювання нарощує нігті, не відчуваючи проблем. Але, в один прекрасний момент, штучний матеріал «сповзає». Можливо, що ви стали приймати сильнодіючі лікарські препарати. А може, це вагітність, про яку ви ще самі не підозрюєте? Пояснення просте: організм реагує на внутрішні зміни реакцією відторгнення.

Клієнтки, в гонитві за модною довжиною або формою, не враховують особливості свого способу життя. Наприклад, при заняттях спортом, довгі нігті зовсім недоречні. Слід враховувати, що офісним працівникам доводиться працювати з клавіатурою. Нігті у формі стилетів будуть не тільки не зручні, але і не практичні.

Перепиляні нігті. Під час попередньої підготовки нігтя досвідчений майстер знімає всього кілька мікронів верхнього пористого шару. В ідеалі нігті повинні зберігатися природними.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Scroll To Top