Рекомендуємо прочитати

Запечатування нігтів воском

article2748.jpg

Процедура догляду за нігтями дуже кропітка, і проводити її варто регулярно, застосовуючи різні косметичні засоби.

Власницям нарощених нігтів і тим, хто часто використовує лак, процедура запечатування просто необхідна. Її завдання - запобігти розшаруванню і ламкісті нігтьової пластини і надати нігтям гарний здоровий блиск.

Незважаючи на високу вартість, сьогодні ця процедура дуже популярна. У багатьох салонах краси вона виконується разом з східними ритуалами, масажем рук, запалюванням пахощів і ароматичних свічок. Все це тільки для того, щоб дати клієнтці змогу відчути все розмаїття приємних відчуттів від процедури оздоровлення та запечатування нігтів.

Головний компонент запечатування нігтів це бджолиний віск. Укупі з гліцерином і маслами, саме він має яскраві поживні властивості. Своєрідний захист приблизно на два тижні створюється за рахунок того, що поверхня нігтів обробляють воскової сумішшю. Після цієї процедури нігті помітно покращуються зовні і вони дійсно стають міцнішими.

Запечатування нігтів прийшло до нас від японського манікюру або пі-Шайна, який славився своїми результатами впродовж декількох століть. Сьогодні процес запечатування виконується кількома способами, в залежності від обраних інгредієнтів. Головне, всі компоненти кремів натуральні на сто відсотків.

Процедура запечатування виробляється в три кроки:
- Шліфування (підготовка) нігтьової пластини і видалення кутикули
- Нанесення спеціальної маси з вітамінами, воском і мікроелементами, такими як цинк і кремній
- Обробка пудрою для закріплення

Майстер втирає в нігті воскову пасту шматочком замші або замшевою пилою. Це розігріває нігті, віск тане і виходить захисний шар плівки, який повністю покриває нігтьову пластину.

Після запечатування можна приблизно три тижні не боятися впливу солоної води, лаків і спиртів. Мінеральні речовини і віск весь цей час будуть захищати ніготь.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Scroll To Top