Рекомендуємо прочитати

Які дефекти зубів просто виправити

article2934.jpg

Усмішка - головна прикраса людини. І якщо від природи вам не дісталася ідеальна голлівудська усмішка - не впадайте у відчай, сучасна стоматологія здатна виправити будь-які дефекти зубів і прикусу.

1. Якщо у вас відколовся шматочок зуба, або зуб симетричний від природи - вам на виручку прийде естетична реставрація зубів, яка виконується з безпечних сучасних матеріалів, не відмітних від тканин вашого рідного зуба. Широка палітра кольорів і структура матеріалу дозволить відновити форму зуба, при цьому «відреставрована» ділянка ні чим не відрізнятиметься від інших зубів.

2. Вініри - швидкий, але відносно дорогий спосіб зробити ідеальну «голлівудську» усмішку. Вініри встановлюються на всі зуби або на видиму частину зубного ряду і коректують практично всі вади зубного ряду. Ця процедура зараз найпопулярніша серед публічних людей і «селебретіз».

3. Зубні коронки допоможуть у випадку, якщо ви практично повністю втратили зуб, і реставрація зубів не допомогла. Коронки бувають керамічні або металокерамічні, відрізняються вони по ударостійкості і малопомітними естетичними розбіжностям - керамічні коронки встановлюють, в основному на передні зуби, так як вони не несуть велике навантаження в процесі жування і виглядають вони трохи більш «живими», ніж коронки з металом. Металокераміку встановлюють на, так звані, «ударні» зуби, які беруть на себе найвище навантаження в процесі пережовування їжі. Що вибрати саме вам - підкаже лікуючий лікар.

4. Ортодонтичне лікування показано всім, у кого є які-небудь порушення зубного ряду, в незалежності від віку. Проблеми корекції лінії зубів - питання не тільки естетики, а й здоров'я. Через неправильне положення зубів страждає емаль, зростає ризик захворювань тканин пародонту, що веде до ранньої втрати і стертості зубів. Сучасна ортодонтія пропонує безліч варіантів лікування - починаючи від традиційних металевих брекетів, естетичних сапфірових і керамічних, непомітних лінгвальних брекетів, до лікування прозорими капамі і найсучаснішим способом ортодонтичного лікування - ізілайнерами, елайнерами.

5. Професійне чищення повинно проводитися не рідше, ніж раз на півроку. Якщо ви схильні до утворення зубного каменю і нальоту - можливо, вам доведеться робити її частіше. У кожному разі, ця процедура повинна проводитися регулярно, так як це допомагає запобігти серйозні захворювання тканин пародонту і сприятливо позначається на загальному стані, естетиці зубів та особи в цілому.

6. Відбілювання зубів стало такою ж рядовою стоматологічної процедурою, як і професійна чистка. Зараз, завдяки щадним відбілюючим складам вдається уникнути надчутливості зубів і пошкодження емалі. Така процедура виконується виключно на абсолютно здорових зубах і має ряд протипоказань.

7. Відсутність зубів може призвести до зміщення всього зубного ряду, порушити овал обличчя, доставляти чимало незручностей при прийомі їжі, а також нагородити вас комплексами з приводу недосконалості своєї посмішки. Для реставрації зубів (загублених) послужать сучасні імпланти, які виготовляються з міцної титанової основи, з насадкою у вигляді коронки, яка повністю імітує загублений зуб.

Всі сучасні методи стоматологічного лікування допомагають швидко і безболісно привести зуби в порядок. І хто знає, може , ваша білосніжна, красива посмішка стане вашою візитною карткою?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ти вирішила вибрати систему для відбілювання зубів в домашніх умовах самостійно, без допомоги стоматолога, то...
Запитайте у будь-якої людини, похід до якого лікаря найчастіше викликає у нього негативні емоції, і, думаю, дев'яносто...
Захворювання ясен з'являються при недотриманні особистої гігієни. На зубах відбувається утворення нальоту з...
Багато хто мріє про білосніжну посмішку. Але мало хто знає, що для того, щоб зуби були білосніжними, не обов'язково...
Scroll To Top