Рекомендуємо прочитати

Куріння губить красу жіночих грудей

article1278.jpg

Давно не секрет, що з віком форма жіночих грудей може змінитися, що дуже хвилює представниць прекрасної половини суспільства. Абсолютно недавно вчені провели дослідження, результат якого був опублікований в медичному журналі "Aesthetic Surgery Journal".

Так, виявляється, існує чотири зовнішніх фактора, які позначаються на красі жіночого бюста, у відмінності від віку або генетичної схильності.

Наприклад, онкологічне захворювання молочних залоз надає значний вплив на красу грудей в подальшому. Груди жінки, у якої виявилося дане захворювання, набуває асиметричну форму, вона більш схильна відвисанню і має велику кількість розтяжок.

Негативний вплив дає і нікотинова залежність. Куріння в плині тривалого періоду здатне зменшити розмір бюста і зробити шкіру більш пухкою.

А ось гормональна терапія, яка часто використовується в період менопаузи, має позитивний ефект для краси грудей. Після прийому таких препаратів шкіра виглядає молодшою, а форма грудей набуває привабливий вигляд. Щоденне зволоження шкіри також позитивно впливає. Воно попереджає можливість появи зморщок, плям і розтяжок на шкірі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Кожному курцеві, який страждає від цієї залежності, хочеться кинути палити, але це завдання здається зовсім...
Курити — здоров'ю шкодити! Це знає кожен. Вдихуваний при палінні дим обпікає слизову оболочку дихальних шляхів. У...
Scroll To Top