Рекомендуємо прочитати

Еротичний сон - час задуматись?

article3573.jpg

Не кожна жінка зізнається в тому, що їй іноді сняться еротичні сни. Те, що відбувається у сні може викликати почуття блаженства після пробудження, або навпаки, провокує появу панічного страху і подиву. Чому так відбувається, і що стає причиною появи еротичних снів?

До кінця розібратися та зрозуміти причини, через які ми бачимо еротичні сновидіння, неможливо. Але за деявими аспектами цілком реально пояснити саму сутність еротичних снів, і що вони проховують в собі. Нерідко такі "спекотні" сновидіння можуть виникати на тлі надмірно емоційного життя і наявності проблем в сексуальної сфері.

На прикладі найпоширеніших еротичних снів, спробуємо розібратися у цій цікавій темі...

Еротичний сон - час задуматись?

Сон 1. У сні ви займається сексом з людиною, до якої не відчуваєте навіть малої симпатії. Можливо, це буде хтось із знайомих чоловіків, але даний сон не означає, що ви десь у підсвідомості відчуваєте до нього непереборну тягу. Швидше за все, між вами і цим чоловіком виникла деяка проблемна ситуація, яка не дає вам спокою.

В тому випадку, якщо вам в цілому сподобалося те, що відбувається у сні, то його можна пояснити по-іншому. Ймовірно, вам подобається, як працює цей чоловік, ви дійсно захоплені його професійними якостями. Але і в цьому випадку про виникненні сексуального потягу до нього, і мова бути не може.

Сон 2. В сновидінні ви приймаєте участь в груповому сексі. Необхідно судити по відчуттям, що з'явилися після сну. Якщо ви прокинулися в поганому настрої, то швидше за все, ваш партнер постійно тисне на вас, змушуючи внести новизну до вашого сексуального життя, але це є для вас цілком неприйнятно.

Коли ж ви прокидаєтеся у повному задоволенні від подій у сновидінні, маєте чудовий настрій, скоріше за все, ваше сексуальне життя не приносить вам того задоволення, яке б ви хотіли отримувати. Вам і вашому партнерові необхідно щось поміняти в одноманітному сексі.

Сон 3. Ви бачите себе, що займається сексом з колишнім партнером, з яким вже давно розійшлися. Не виключено, що ви все ще відчуваєте до нього ніжні почуття і в глибині душі мрієте і чекаєте того, що коли-небудь ви знову будете разом. Але у такого сну є і ще одне трактування: може бути, у ваших теперішніх відносинах з чоловіком ви не отримуєте того тепла і ласки, які були у вас з колишнім партнером.

Незалежно від того, якого змісту ви побачили еротичний сон, він говорить лише про вам сексуальний і емоційний стан на сьогоднішній день. Якщо правильно скористатися вище наведеним тлумаченням, то цілком реально виправити щось в інтимній сфері і зробити себе ще щасливішим.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Scroll To Top