Рекомендуємо прочитати

Значення кольору очей

article1256.jpg

У давнину приділяли увагу лише одному, але важливому поєднанню — кольору очей з кольором волосся. Отже, блакитні очі зовсім по-різному проявляються у блондинів, брюнетів і людей з попелястим волоссям. Сірі очі імунні до будь-якого кольору волосся. Найменше пристосовуються до змін чорні і темно-карі очі.

Блакитні очі добре поєднуються з кучерявим волоссям будь-якого кольору, крім вогненно-рудого. Останнє поєднання приносить людині нещастя в любові і важкорозв'язні проблеми. Пряме волосся і блакитні очі належать або ідеалістам, або великим раціоналістом. І те, і інше дає багато помилок у житті.

 Єдиним несприятливим поєднанням для сірих очей є темні кучеряве волосся. У цьому випадку люди, особливо жінки, будуть притягувати до себе екстремальні ситуації, недобрих знайомих. Чим жорсткіше волосся, тим гірше. Сіро-зелені очі, нептуніанскі, що часто зустрічаються у людей знаку Риб, гармонійно поєднуються з русявим волоссям, дуже гармонійно — з темно-русявим і погано — з темно-каштановими. Сіро-блакитні, сталевого кольору очі хороші зі світлим волоссям, найкраще — з русявим; чорні очі — звичайно, з чорним волоссям.

За багатьма прогнозами, з початком епохи Водолія колишні п'ять рас зникнуть, а їм на зміну з'явиться нова, з ліловими або волошковими очима і попелястим волоссям. Це ідеальний варіант. Ще для таких очей підходять золотисте волосся, солом'яного кольору. А ось зловісним є їх поєднання з кучерявим волоссям, особливо темним, сатурніанським, що виражається в тяжінні проблем із владою, судових процесів. Для жовтих, сонячних очей гарне світле і русяве волосся; погано підходять чорні, особливо прямі, що вказують в такому поєднанні на хвороби і нещастя в родині.

Зеленим очам підходять солом'яне і рудувате волосся, на крайній випадок — світло-шатеновие. Плутоніанські зеленувато-карі очі добре поєднуються з каштановими й темно-русявим волоссям. Блондин з такими очима схильний до саморуйнування та егоцентризму. До хіроніанских очей, що з'єднує різні кольори, вважається дуже згубним мати кучеряве, завиті волосся — це одна з ознак короткого життя, залучення людини в екстремальні ситуації, положення «блудного сина». Це відноситься також до людей з дуже нестійким астросомом, у яких колір очей постійно змінюється. Нормальним вважається зміна кольору очей і волосся у дітей, коли вони підростають. Так що можна, народившись істинним арійцем з блакитними очима, потім стати представником якоїсь іншої, може бути навіть шостої раси Як відомо, ніхто не хоче бути «рудим», особливо рудим із зеленими очима. У зороастризмі руде волосся вважаються одним з ознак виродження. Чи не золотисто-руді, а саме вогняно-червоні, мідно-руде волосся є ознакою поганих генів, темної сили, що штовхає на дурні вчинки. У гіршому випадку люди з рудим волоссям і зеленими або темно-коричневими, червоно-коричневими очима — це чаклуни, осквернителі Вогню, на яких він залишив свій слід. Чорне волосся і зелені очі, особливо якщо волосся гладке, — поєднання ката, жорстокості і тяжіння екстремальних ситуацій. Якщо волосся кучеряве, то катастрофічних подій немає, швидше містифікація. Поєднання чорного волосся і блакитного кольору очей теж досить трагічне. Разом з сіро-блакитними очима чорне волосся дають тягу до самогубства, марнування життя, авантюризм. Знаменитий «лихе око» може проявитися у блондина з темними очима.

Коли з'являється сивина, значення співвідношення колір волосся і очей міняється. Вона хороша для світлих очей, особливо сірих, у готових до змін людей. З блакитними очима у сивини відносини більш-менш гарні, але вона важка для темноволосих людей з шоколадними та чорними очима, які гірше адаптуються психологічно до змін обстановки, з подальшими болісними переживаннями, ламкою, мутаціями. А ось русяве волосся з сірими або блакитними очима — один з найкращих показників. Таке поєднання було притаманне саме слов'янам.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Активно випадає волосся? Це може бути ознакою хвороб ендокринної системи, жовчного міхура (холецистит) і печінки....
Останні дослідження американських учених висвітлили з несподіваного боку таке вікове явище, як сивина. Виявилося, що...
Знайдено спосіб, який позбавляє від сивого волосся назавжди. Європейські вчені знайшли спосіб назавжди позбутися від...
Йоги вважають, що очні м'язи можна розвивати в будь-якому віці, а поліпшення зору настане вже через півроку після...
Scroll To Top