Рекомендуємо прочитати

Вiдносини

RSS стрічка

Free love: чи готові ви до вільних стосунків?

Free love: чи готові ви до вільних стосунків?
«Нам добре разом, але ми не пов'язуємо один одного зобов'язаннями - у нас вільні стосунки», - таке інтригуюче визначення сьогодні можна почути все частіше - причому не тільки від чоловіків, але і від жінок. Здавалося б, що може бути краще: ніхто нікому нічого не винен, повна свобода. Однак тут, як і в будь-яких відносинах, існують певні правила, які важливо знати заздалегідь, щоб п'янкий присмак нового роману без зобов'язань не обернувся гірким розчаруванням. Отже, спробуємо розібратися в тому, що таке «вільні стосунки» - можливість взяти від... Прочитати »

В рот не клади: як правильно робити мінет?

В рот не клади: як правильно робити мінет?
Є теми, які дівчата соромляться обговорювати навіть з найближчими подругами. Ось, наприклад, розмови про оральний секс змусять сором’язливо почервоніти навіть тих, хто в питаннях відвертості дасть фору Саманті Джонс з усім відомого серіалу. Але якщо не обговорювати цю тему, то як інакше вдосконалюватися в цьому пікантному мистецтві?! Пропонуємо Вам основні золоті правила оральних ласк + деякі цікаві факти! Прочитати »

Мастурбація і сексуальне виховання

Мастурбація і сексуальне виховання
Для багатьох слово «мастурбація» сьогодні вже не табу або щось, чого варто соромитися. Батьки, випадково викривши підлітка за «рукоблуддям» не стануть роздувати з мухи слона і просто пройдуть повз, або ж вирішать, що настав час поговорити про секс. Швидше за все, молода людина все вже про нього знає, раз вирішила досліджувати своє тіло на предмет точок задоволення, імовірно, знаючи, де вони знаходяться. Прочитати »

Нерегулярне статеве життя

Нерегулярне статеве життя
Знайома ситуація. Багато професій пов’язані із тривалими відрядженнями і життям в умовах, коли сексуальні контакти неможливі або дуже затруднені. Моряки далекого плавання, підводники, полярники, та інші. Космонавти, нарешті. Отже, спробуємо розглянути прозаїчну сторону поетично викладеного сюжету: як «розлука» впливає на сексуальну сферу? Прочитати »

Як помститися коханці чоловіка

Як помститися коханці чоловіка
Перші ідеї найчастіше гнівні, викликані образою, болем від зради. Вони жорстокі, іноді - безглузді. Наприклад, облити кислотою, зеленкою, висловити все, дивлячись парочці в очі, подряпати обличчя, вирвати волосся. Але помстившись таким способом, ти не відчуєш полегшення, в кращому випадку це виставить тебе на посміховисько, в гіршому - закінчиться закладом кримінальної справи. Прочитати »

Втратити цноту без болю реально! Рецепт на всі часи

Втратити цноту без болю реально! Рецепт на всі часи
Всі діви в тій чи іншій мірі стурбовані проблемою втрати непорочності. Головний страх - буде чи не буде боляче ?! Але оскільки 100% гарантію отримати неможливо, то найслабші нервами вирішуються на операцію. Прочитати »

Що робити, якщо у чоловіка маленький пеніс?

Що робити, якщо у чоловіка маленький пеніс?
В жіночих розмовах часто фігурує чоловіча гідність значних розмірів. Дівчата, обранці яких не можуть похвалитися великим членом, як правило, мовчать. Виникає питання - чому ця тема для дам настільки болюча? Прочитати »

Навіщо чоловікові потрібна коханка?

Навіщо чоловікові потрібна коханка?
Навіщо чоловікові потрібна коханка, якщо у нього є дружина, яку він любить, з якою не збирається розлучатися? Причин для пошуку коханки може бути достатньо. Нерідко чоловіки одружуються не тому, що вони цього хочуть, а тому, що одружуватися пора. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top