Рекомендуємо прочитати

Стереотипи про чоловіків: Не всім подобаються великі груди

article2392.jpg

Дорогі жінки, скажіть, якби у вас були зайві п'ять тисяч доларів і знайомий пластичний хірург професіонал у своїй справі, ви побігли до нього збільшувати свої груди?

Велика частина жінок впевнена, якщо б у неї був бюст хоча б четвертого розміру, то чоловіки би їй проходу не давали. Тут таке ж питання як з фігурою, худенькі жінки подобаються далеко не всім чоловікам. На все знайдеться свій любитель. Соціологічні опитування показують, що пишні розміри приваблюють молодих людей підліткового віку (14-18 років). Чоловікам постарше подобаються середні або малі розміри.

Чоловіки кажуть:

Існує стереотип, що чоловікам подобаються великі груди. Подобаються багатьом, але далеко не всім. Набагато важливіше форма і зовнішній вигляд грудей, а не їх розмір Чоловіки люблять очима - це правда. На груди повинно бути приємно дивитися. У моєї дружини перший розмір, а може навіть і менше. Але коли я їх бачу, то не можу відірвати погляд, вони мене гіпнотизують. Так що не у випадкових знайомствах не в серйозних відносинах розмір жіночого бюста ніякої ролі не грає »

Жінки, швидко все перестаємо комплексувати з приводу розмірів вашої грудей. Краще займемося покращенням форми. Віджимання відмінно цьому сприяють, так що додаємо їх в наші регулярні заняття спортом. Для того, що б груди була більш пружними відмінно підходить прийняття контрастного душу.

Вперед до краси наших грудей!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Для жінок, які хочуть, щоб у них були красиві і здорові груди, і яким потрібна підтяжка грудей без операції, існують...
Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Далі ми розглянемо найбільш дієві способи по підтримці пружності грудей. Але почнемо з того, що розповімо, які чинники...
Scroll To Top