Рекомендуємо прочитати

Вільні стосунки - модно і зручно? Чи ні?

article3194.jpg

Все частіше можна зустріти пару, де кажуть, що стосунки у них вільні. Таке майбутнє незабаром чекає нас всіх? «Це все з Заходу! Неподобство!»- Говорить старше покоління. Так що ж це таке?

Для багатьох, вільні стосунки дуже зручні, причому, зараз мова йде не тільки про чоловіків, але і про жінок. Пару, крім сексуальних стосунків і приємного проведення часу, нічого не пов'язує, а про матеріальні або моральні зобов'язання і говорити не варто.

Чому чоловіки вступають в такі відносини? Не всі, але таких досить багато. Наприклад, одружений чоловік заводить коханку. У нього вже є сім'я і дружина, сімейний затишок. Тому з іншою жінкою можна не «напружуватися».

Дуже часто чоловіки залишаються «двадцятилітніми» навіть в сорок. І просто не усвідомлюють, що годинки цокають, час іде, а сім'ї-то все немає ...
Причини, які спонукають людей на подібні взаємини цілком ясні! Когось цікавить тільки постійне сексуальне життя, а кількість партнерів не важлива. Поняття «ревнощі» - взагалі відсутнє! У вільних відносинах ніхто не пред'являє претензії типу «Де був?», «Чий це номер?» І т.д. Для багатьох інтерес розпалюють рідкісні зустрічі.

Хоча, такі відносини називають зручними, але певний відсоток показує, що тільки одного партнера влаштовують такі відносини на всі 100%, другий - мириться зі своїм становищем.

Як показує статистика, в більш ніж в 80% випадків вільні стосунки пропонує саме жінка. Психологи пов'язують це з тим, що жінки в сучасному суспільстві не менше, ніж чоловіки зацікавлені в кар'єрному зростанні, фінансової незалежності. Для них чоловік - не глава родини, не обов'язкова частинка життя, а сексуальний об'єкт, від якого можна отримати увагу, яку все-таки потрібна жінкам. При цьому нічого не «зв'язує по руках і ногах».

Подібні питання завжди будуть відкриті. І будемо сподіватися, що все-таки залишаться чоловіки і жінки для яких створення сім'ї - один з найважливіших пріоритетів відносин.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Scroll To Top