Рекомендуємо прочитати

Психологiя

Рабиня або господиня? Секрети зваблювання.

Рабиня або господиня? Секрети зваблювання.
Кожна жінка використовує свої методи зваблювання при спілкуванні з представниками протилежної статі. І ці методи кардинально відрізняються один від одного. Безумовно, мова йде тут не тільки про догляд за собою і своїм тілом, нанесенні макіяжу або умінні елегантно і модно одягатися. Прочитати »

Щоб вийти заміж

Щоб вийти заміж
Бажання вийти заміж для жінки абсолютно природне, що б там не казали злі язики. Будь хочеться за чоловіком, як за кам'яною стіною. Але зовсім не всякій жінці вдається вийти заміж, хоча б один раз. І красива, і не дурна, і господиня відмінна, а все якось не складається ... Але чому? Прочитати »

10 речей, про які нам не розповідають наші мами

10 речей, про які нам не розповідають наші мами
Що означає бути мамою? Ймовірно, багато з вас вже випробували на собі радість материнства, а хтось ще чекає цієї події з нетерпінням, але ніхто не сумнівається в тому, що бути мамою - дуже складно. Чи замислювалися ви про те, наскільки? Чи все розповідають нам наші мами або все ж замовчують про деякі труднощі нашого народження і виховання? Скільки приємного і не дуже ховається в цьому чарівному слові «Материнство»? Пропонуємо вам підняти завісу цієї таємниці і дізнатися, що ж все-таки приховують від нас наші мами. Прочитати »

Шопоголізм. Щасливі люди надмірно не споживають

Шопоголізм. Щасливі люди надмірно не споживають
Що таке споживацтво з погляду психології і як люди стають від нього залежними? Яким чином боронитися від реклами, якої навколо так багато, як вберегти дітей від її впливу? Про споживацтво та його наслідки розмовляю з клінічним психологом, когнітивно-поведінковим психотерапевтом Оксаною Марциняк-Дорош. Прочитати »

Самотність красивих жінок

Самотність красивих жінок
Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими, родичами та сусідами. Подив всіх оточуючих з такого приводу виражається тільки в одному - абсолютно незрозуміло, як може така розумниця, самостійна, самодостатня і красива жінка бути самотньою. Прочитати »

Як управляти чоловіком. Як жінки керують чоловіками

Як управляти чоловіком. Як жінки керують чоловіками
Кожна людина неповторна і унікальна. Ніхто не може підпорядкувати його і керувати ним все життя. Тільки особистість, яка вільна, щаслива і здатна дарувати оточуючим радість. Але в особистих стосунках, коли двоє стають єдиним цілим, дуже складно знайти ту золоту середину, яка дозволить уникнути розбіжностей і сварок. Прочитати »

Знайти час для себе

Знайти час для себе
Чому мама, яка залишається з дитиною в декреті, або ж має кілька декретів підряд, інколи відчуває, що “випадає” з життя? Як тому зарадити? Про реалізацію жінки та наслідки від відчуття незреалізованості розповідає Оксана Марциняк-Дорош, клінічний психолог, когнітивно-поведінковий психотерапевт. Прочитати »

На яких жінках не одружуються

На яких жінках не одружуються
Зазвичай до такого типу жінок відносяться особи після 30 років. І вони дійсно багато в чому ідеальні, але головний їхній плюс полягає в тому, що вони все розуміють. Вони розуміють навіть те, чому їх коханці не хочуть заради них розлучитися зі своїми дружинами. Вони миряться з тим, що чоловіки не можуть відкрито прогулятися з ними по місту, сходити в ресторан, взяти їх з собою на море. А коли вони все ж вирішують піти від такого благовірного, маленький букетик квітів повертає їх назад. І ніхто не скаржиться, але й заміж ніхто теж не бере. Прочитати »

Чи варто починати роман з начальником?

Чи варто починати роман з начальником?
Як можна не закохатися в чоловіка, який займає керівну посаду? А якщо він до того ж дотепний, красивий і забезпечений? Саме тому закоханих в своїх начальників жінок стає все більше і більше з кожним днем. Однак, мало хто знає, якими проблемами і неприємностями може закінчитися навіть самий нетривалий роман. Прочитати »

Заміж після 30 років: переваги і недоліки

Заміж після 30 років: переваги і недоліки
У нашій країні існує думка, що будь-яка жінка, яка не зуміла по тій або іншій причині вийти заміж до тридцяти років, надалі практично не має шансів на щастя в особистому житті. Причому нерідко оточення зовсім не прагне допомогти, а навпаки, тільки посилює ситуацію, постійно цікавлячись, коли ж вона вийде заміж. Отже, ви жінка за тридцять, яка нарешті знайшла свого єдиного і вже призначена дата весілля. Однак для заміжжя в даний період є свої особливості, про які краще знати заздалегідь, як про достоїнства, так і про недоліки. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top