Рекомендуємо прочитати

Головна причина розлучень - сексуальна несумісність

article3227.jpg

Як пояснити, чому розпався шлюб? Часто подружжя, ще пару років тому цілком щасливі і один одним задоволені, і самі не розуміють справжньої причини. Побут заїв? Любов пройшла? Не зійшлися характерами? Однак сексологи вважають, що головна причина розлучень - сексуальна несумісність. Що це за звір такий, корисно знати кожній парі.

Чоловік і дружина по-різному ставляться до сексу
Вся справа у вихованні: якщо дівчинка з дитинства чула, що "всім мужикам одного треба", вона зросте з цією установкою. І якщо жінці з юних років переконували, що секс це бруд і сором, ця дурість міцно оселиться в її голові. Вважалося ж колись, за часів королеви Вікторії, що англійська леді не повинна відчувати оргазм - що це соромно і негідно! Сьогодні тамтешні леді сміються над стражданнями своїх прабабусь, однак комплексів і забобонів вистачає і в наші часи. За статистикою мінімум 20 відсотків жінок навідріз відмовляються від орального сексу, а з тих, хто все-таки займається ним, третина в глибині душі вважають це гидотою. Чи треба говорити, що чоловіки ставляться до цього заняття зовсім по-іншому?

Подружжя не підходять один одному фізично
Тут все ясно: якщо у дружини занадто вузька піхва або чоловіка природа обдарувала значних розмірів членом, в сексі можливі проблеми, що називається, технічного характеру. Проте такий вид сексуальної несумісності - рідкість: все-таки природа постаралася, щоб фізично чоловіки і жінки один одному підходили. Сексологи, наприклад, наполягають на тому, що розмір статевого члена не грає особливої ролі в сексі - щоб доставити жінці задоволення, вистачить і 10 сантиметрів. Якщо ними, звичайно, вміло користуватися ...

За різними даними, через сексуальну несумісність трапляється більше 40 відсотків розлучень. Відомий американський сексолог Альфред Кінсі вважав, що це найчастіша причина розірвання шлюбу - в 75 відсотках випадків справа саме в сексуальній несумісності подружжя.

Вони не збігаються за темпераментом
Важко очікувати гармонії в сексі, якщо чоловік хоче цього п'ять разів на тиждень, а у дружини що не день, то головний біль. Він до дружини і так, і сяк, а вона відмовляється і дратується. І мова навіть не про те, що хтось із подружжя страждає від імпотенції або холодності. Обидва вони можуть бути цілком здоровими і ніжно один в одного закоханими - просто темперамент у людей різний.

Бувають і інші ситуації. Наприклад, коли занадто вимоглива в сексуальному плані дружина "винна" у невдачах чоловіка: у нього трапляється те, що лікарі називають неврозом очікування-все просто "опадає" через страх чоловіка не впоратися або виглядати під час сексу блідо. Дружина при цьому думає, що їй дістався імпотент.

У подібні пастки потрапляють ті пари, що були мало знайомі до весілля або не мали можливості перевірити, які сексуальні апетити один одного - навіть якщо секс до весілля був, то траплявся він, як правило, рідко і для обох був довгоочікуваним. Найрідше з такою несумісністю стикаються подружжя, до маршу Мендельсона жили в одному будинку хоча б якийсь час.

До речі
Цікаво, що жінки частіше звертаються до спеціальної літератури, щоб вирішити виниклі сексуальні питання. За статистикою книги про секс є у 1 з 4 заміжніх жінок і лише у 15 відсотків чоловіків. При цьому чоловіки найчастіше читають їх заради розваги, а дружини з практичною метою - вони шукають в них конкретне рішення проблем.

Як бути?
Кожній парі - своя поза

Сексуальні несумісність, вважають фахівці, не привід розривати відносини. Прикро, звичайно, однак багато проблем можна вирішити. Наприклад ...
Парам, що не збігається з суто фізіологічних причин, варто проекспериментувати з секс-позами - заради того, власне, їх стільки і напридумували, щоб кожен міг вибрати по собі! Якщо піхва занадто вузька, секс в "собачій" позі для жінки більш зручний. Коли у чоловіка занадто великий член, краще відмовитися від "місіонерської", "офіцерської" (жінка закидає ноги на плечі чоловікові) і пози "наїзниці". Зрештою, існують спеціальні кільця-насадки для чоловіків, за допомогою яких можна регулювати глибину проникнення. Піхва ж може здаватися вузькою через сухість, а це теж коригується - наприклад, спеціальним мастилом.

Якщо причина несумісності психологічна, розібратися з нею теж можна - за допомогою сексолога. Правда, тут є одне "але": чим молодше подружжя, чим раніше вони заб'ють тривогу і звернуться за допомогою, тим краще - більше шансів, що проблема буде вирішена і шлюб врятований.

Обговоріть з партнером проблему, і з несумісністю, можливо, буде покінчено. Знаєте, на що посилаються більшість супротивниць оральних ласк? Їм здається, що "там погано пахне" або "те місце жахливо виглядає". Останнє - повна нісенітниця: чоловікам подобається вид жіночих геніталій. Щоб розвіяти всі ці страхи, досить просто запитати про них у чоловіка. А якщо причина в гидливості, то сходіть разом з ним в душ - і в чистоті переконайтеся, і секс врізноманітнете.

Не можна сприймати сексуальну несумісність як хрест: мовляв, стерпиться-злюбиться, а якщо ні, то доля така! Хронічна незадоволеність (фізична або емоційна) може обернутися хворобою - неврозом, депресією, у чоловіків до всього іншого простатитом і імпотенцією.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Scroll To Top