Рекомендуємо прочитати

10 ознак того, що ви розлучитеся

article1714.jpg

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того самого, з яким ти зможеш провести все життя?

Перед тим як ти почнеш фантазувати про пишну білу сукню і великий торт, тобі слід відкласти всі ці мрії, всі емоції і задати собі кілька непростих питань. Чи дійсно цей чоловік підходить для тривалих відносин, або ти вже через кілька років відправишся з ним розлучатися? Пропонуємо 10 простих порад, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком.

1. Не слід плутати яскравість вражень з близькістю. Як би привабливі не були сильні емоції, не можна, грунтуючись на них, намагатися пророкувати справжню й міцну духовну близькість в майбутньому.

2. Оцінюй його не тільки серцем, але й головою. Під час "цукерково-букетного" періоду відносин люди часто неусвідомлено звертають увагу тільки на позитивні сторони і придумують виправдання для негативних моментів. Оцінюючи потенційного партнера, суди про нього так само тверезо і об'єктивно, як якщо б ти наймала кандидата на важливу посаду.

3. Стань просто спостерігачем. Спостерігай за поведінкою свого партнера з його родиною і друзями, а також з твоєю сім'єю і друзями. Ні в якому разі не варто ізолювати ваші стосунки від інших людей.

Поспостерігай, як він поводиться зі своєю матір'ю, з офіціантом і з працівником хімчистки. Який він на роботі і в колі сім'ї?

4. Поспостерігай також і за собою. Якщо ти занадто підлаштовуватися під нього, надто прагнеш йому догодити і відчайдушно хочеш, щоб ваші відносини вдалися, пригальмуй і зміни своє роль у відносинах - прийми позицію мовця прямо, сильного і упевненого в собі людини. Час, коли ти тільки зустрічаєшся з кимось, дає чудову можливість потренуватися бути самою собою у відносинах.

5. Подумай, чи хотіла б ти, щоб цей чоловік був одним з твоїх кращих друзів, якби ти не відчувала до нього романтичного інтересу. Не терпи такої поведінки свого партнера, яке ти не погодилася б терпіти, якби він був просто другом.

6. Звертай увагу на те, як ти себе почуваєш, коли ти разом з ним. Твоє спільне з хлопцем проведення часу дарує тобі більш високу самооцінку, тягу до спілкування з людьми і реалізації різних проектів поза твоїх відносин з ним? Якщо це не так, то гарненько подумай, чи приносять тобі користь ці відносини. Якщо після розмов з ним по телефону або побачень з ним ти відчуваєш себе неповноцінною або пригніченою, то шукай іншого чоловіка.

7. Твердо знай, з чим ти готова миритися, а з чим - ні в якому разі. Можливо, для тебе не важливо, що він любить часник і голосно коментує фільми в кіно, але деякі його вчинки можуть суперечити твоїм особистим правилам. Напиши свій власний список і звертайся до нього згодом. У списку можуть бути такі пункти, наприклад, як різного роду залежності, брехливість, безвідповідальність або надмірна чутливість до критики.

Якщо в його поведінці ти знаходиш один з пунктів свого списку, знайди в собі сміливість закінчити ці стосунки - краще раніше, ніж пізніше.

8. Сфокусуйся на своєму власному життєвому плані, який не вимагає, але й не виключає весілля. Завжди пам'ятай про своїх власних цілях і пріоритетах. Якщо ти будеш вважати, що без цих відносин просто не зможеш жити далі, то вести себе розсудливо у відносинах у тебе не вийде.

9. Не уникай конфліктів! Не намагайся зберігати мир, наступаючи собі на горло. Розширюють і поглиблюють предмет бесіди, коли ти роздратована або злишся. Ти не впізнаєш як слід ні його, ні себе, якщо не переведеш розмову на наступний рівень і не переконаєшся на досвіді, наскільки він чутливий до критики чи справедливий, коли ти звертаєшся до нього з обгрунтованим проханням або скаргою.

10. Не вір у те, що сила твоєї любові або ж бурчання зможе створити пізніше те, чого зараз у відносинах немає. Ти можеш розраховувати тільки на свою здатність мінятися, а не його.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top