Рекомендуємо прочитати

Правила поведінки після розриву відносин

article2632.jpg

Практично кожна доросла людина хоча б раз у житті переживав розрив відносин з коханою людиною. У цей важкий період людям здається, що життя втратило всякий сенс і нічого хорошого більше не буде. Тривога в серці і важкі думки не дають спати, їсти, працювати і розсудливо мислити. Тому багато хто, хто опинився в такій ситуації, роблять неприпустимі помилки. Скориставшись порадами психолога, можна уникнути найбільш поширених помилок, і наблизити момент повного позбавлення від цих переживань.

Для початку потрібно дати самій собі клятву, в якій обіцяєте діяти гідно і гордо, а не здійснювати дурості в дусі навіженої подружки, яка не пережила розрив. Клятву краще написати і прикріпити до дзеркала, щоб вона постійно нагадувала вам про урочисту обітницю і служила стримуючим фактором від різних дурниць.

Правила поведінки після розриву відносин

Ніколи і ні під яким приводом не дзвоніть своєму колишньому. Чи не переконуйте себе в тому, що цей дзвінок допоможе вам знайти душевну рівновагу або у вас є інформація, з якою неодмінно слід поділитися. Не дзвоніть навіть у тому випадку, якщо у вас залишилися його речі. Їх можна передати через знайомих, а самій в контакт вступати не варто.

Не труйте собі душу спогадами, які виникають, коли ви гуляєте тими ж вуличками, парками, що і з ним. Забороніть собі ходити цими місцями, навіть якщо ви першій з'явилися на цій території. Оберігайте себе від випадкових зустрічей з колишнім, пам'ятайте, що будь-яка вилазка в місце його відвідувань може заподіяти шкоду вашому психічному здоров'ю.

Правила поведінки після розриву відносин

Не відповідайте на телефонні дзвінки від нього, просто занесіть його номер у «чорний список». І ніяких спілкувань з ним в Інтернеті. Знайте, йому все одно, як ся маєте ви, він просто хоче задовольнити своє его.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У більшості людей після розриву відносин залишаються не найприємніші відчуття. Жалко себе, шкода витрачений час,...
Адже серцю не накажеш. Дуже часто так себе виправдовують ті нещасні жінки, хто зважився зав'язати близькі стосунки з...
У житті бувають такі ситуації, можна сказати, рядові, в яких ми, часом, і не помічаємо того, як опиняємося жертвою...
Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є...
Scroll To Top