Рекомендуємо прочитати

Секс

Необхідне лікування сексом: ТОП-5 діагнозів

Необхідне лікування сексом: ТОП-5 діагнозів
Як і раніше вважаєш, що найкраще, що дає нам секс – це оргазм? А ось і ні. Секс насправді найприємніший і бюджетний засіб від маси проблем. Отже, використовуй секс за призначенням. Прочитати »

На якому побаченні припустимо переспати з чоловіком?

На якому побаченні припустимо переспати з чоловіком?
Крім того, що чоловік може сприйняти даму легкодоступною, до того ж в ньому одразу згасне вогонь мисливця, та й як довести йому потім, що перед цим у вашому ліжку не було  десятків чоловіків? Секс на першому ж побаченні це табу! Але чи варто віддтягувати  бурхливий секс із чоловіком вашої мрії до останнього? Скільки ж потрібно тягнути, щоб не перегнути палицю? Більшість чоловіків стверджують, що не довго, бо відчувши, що дівчина сприймає секс, як свій найцінніший туз, він може піти за горизонт назавжди.   Прочитати »

В рот не клади: як правильно робити мінет?

В рот не клади: як правильно робити мінет?
Є теми, які дівчата соромляться обговорювати навіть з найближчими подругами. Ось, наприклад, розмови про оральний секс змусять сором’язливо почервоніти навіть тих, хто в питаннях відвертості дасть фору Саманті Джонс з усім відомого серіалу. Але якщо не обговорювати цю тему, то як інакше вдосконалюватися в цьому пікантному мистецтві?! Пропонуємо Вам основні золоті правила оральних ласк + деякі цікаві факти! Прочитати »

Мастурбація і сексуальне виховання

Мастурбація і сексуальне виховання
Для багатьох слово «мастурбація» сьогодні вже не табу або щось, чого варто соромитися. Батьки, випадково викривши підлітка за «рукоблуддям» не стануть роздувати з мухи слона і просто пройдуть повз, або ж вирішать, що настав час поговорити про секс. Швидше за все, молода людина все вже про нього знає, раз вирішила досліджувати своє тіло на предмет точок задоволення, імовірно, знаючи, де вони знаходяться. Прочитати »

Нерегулярне статеве життя

Нерегулярне статеве життя
Знайома ситуація. Багато професій пов’язані із тривалими відрядженнями і життям в умовах, коли сексуальні контакти неможливі або дуже затруднені. Моряки далекого плавання, підводники, полярники, та інші. Космонавти, нарешті. Отже, спробуємо розглянути прозаїчну сторону поетично викладеного сюжету: як «розлука» впливає на сексуальну сферу? Прочитати »

Втратити цноту без болю реально! Рецепт на всі часи

Втратити цноту без болю реально! Рецепт на всі часи
Всі діви в тій чи іншій мірі стурбовані проблемою втрати непорочності. Головний страх - буде чи не буде боляче ?! Але оскільки 100% гарантію отримати неможливо, то найслабші нервами вирішуються на операцію. Прочитати »

Що робити, якщо у чоловіка маленький пеніс?

Що робити, якщо у чоловіка маленький пеніс?
В жіночих розмовах часто фігурує чоловіча гідність значних розмірів. Дівчата, обранці яких не можуть похвалитися великим членом, як правило, мовчать. Виникає питання - чому ця тема для дам настільки болюча? Прочитати »

Секс з новим партнером: як уникнути помилок?

Секс з новим партнером: як уникнути помилок?
У вас зав'язалися нові відносини, і ви розумієте, що рано чи пізно станеться секс з новим чоловіком, який обов'язково повинен запам'ятається вам двом. Як же тут уникнути помилок, щоб нічого не зіпсувати? Прочитати »

Фригідність: як вирішити проблему

Фригідність: як вирішити проблему
Секс відіграє важливу роль в житті жінки. Адже недарма, за її спокоєм, щастям і квітучою зовнішністю виглядом можна визначити, чи все в порядку з особистим життям. На жаль, проблеми, нудні відносини з партнером, психологічні і фізіологічні чинники можуть впливати на наші відчуття, не викликати інтересу до сексу. Якщо ваше лібідо дало збій, треба зайнятися його відновленням. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top