Рекомендуємо прочитати

Чому після пологів не хочеться сексу?

article2504.jpg

Чи змінюється після пологів сексуальна близькість подружжя? Через що охолоджуються відносини і як подолати вирослу стіну відчуження? Давайте спробуємо розібратися, які виникають проблеми у подружжя і як їх краще вирішувати.

Біль при сексуальній близькості
При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в області промежини. Якщо шви накладені без будь-яких проблем, то вони заживають дуже швидко і не заподіюють при сексуальній близькості ніяких незручностей. Якщо ж шов вийшов невдалим, і після нього залишився грубий рубець або шов припав на чутливий нерв, то при сексуальній близькості він буде завжди про себе нагадувати. При кожному статевому акті буде виникати біль, а це означає, що займатися сексом бажання у жінки буде мало.

Як же все виправити?
Варто спробувати такі засоби:
* В область рубця втирайте щодня розм'якшуючі мазі, розминайте і масажуйте його. Чутливість рубця при регулярних дотиках буде потроху знижуватися.
* Постарайтеся знайти таку позу, в якій Ви не зможете зачіпати хворобливе місце. Поз для заняття сексом існує величезна кількість, головне — щоб у такій позі Вам було зручно і комфортно.
* Скористайтеся пом'якшуючими мастилами. Такі мастила можна застосовувати навіть тим жінкам, які годуючи грудьми — вони не проникають в молоко.
* Якщо від рубця занадто багато незручностей, тоді варто звернутися в косметологічну клініку, там Вам цей рубець видалять.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Scroll To Top