Рекомендуємо прочитати

Як отримати свій кращий оргазм

article2925.jpg

Виникли труднощі з оргазмом під час близькості з коханим? Це цілком поправимо! Але спочатку дай відповідь на питання - а ти можеш сама довести себе до оргазму? Якщо відповідь позитивна, то з тобою і твоїм організмом все добре. Справа, швидше за все, в психологічному аспекті і ми пропонуємо кілька порад, як його усунути:
- Замість того, щоб бачити в ситуації проблему, постарайся розгледіти в ній можливість. Можливість розширити свої сексуальні горизонти і заново пізнати себе.
- Спробуй спочатку сама, без партнера. Поекспериментуй зі своїм тілом, що тобі подобається, а що ні.
- Пам'ятай, що ваш емоційний зв'язок, ваші почуття і романтична атмосфера спрацюють краще будь якої Віагри. :-) Тому позбутися антуражу, щоб все сприяло еротиці.
- Під час сексу не зациклюйся на процесі - це тільки відверне тебе. Насолоджуйся вашою близькістю і постарайся по можливості відключити голову.
- Дослідіть і пестіть тіла один одного під час статевого акту. Пам'ятай, що ласки важливі не менше прямої стимуляції. І не забудьте про поцілунки, це теж дуже важливо!
- Обговорюйте і діліться враженнями та емоціями після сексу. Вислухуйте один одного, говоріть про те, що було добре а що можна виправити і як. І дуже важливо - не забувайте втілювати сексуальні фантазії один одного!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Scroll To Top