Рекомендуємо прочитати

Як вибрати правильний лубрикант.

article3297.jpg

Мастило - це дуже хороша штука, особливо, якщо знати, яка до чого підходить. Ми зробили для тебе спеціальну класифікацію лубрикантів, користуйся на здоров'я!

1. Силіконова змазка
Це мастило хороша тим, що досить універсальне - підходить для анального і вагінального сексу, а ще й для петтінга. Єдине, що змити її важкувато, але у випадку з анальним сексом - це величезний плюс.

2. Лубрикант-масло на водній основі
За рахунок легкої основи, це масло чудово імітує природну вагінальне мастило і підходить найкраще саме для вагінального сексу. Так як цей лубрикант висихає дуже швидко, то для анального сексу ми його не рекомендуємо, за довбаєтеся додавати ще і ще.

3. Лубрикант зі смаком чого-небудь
Нам дуже подобаються смачні лубриканти! Американці, до речі, обожнюють мастило зі смаком бекону. Залежно від переваг партнерки, прелюдію з солодощами, фруктами і вершками можна замінити енергійним мінетом з таким мастилом) А що? Смачно, приємно, ніяких калорій!

4. Лубрикант з гліцерином
Не рекомендуємо в принципі, оскільки може викликати молочницю.

5. Крем на водній основі
Мастило з кремовою текстурою чудово підходить для петтінга і вагінального сексу, як і масляний еквівалент такого лубриканта.

6. Олійне мастило
Олійний лубрикант не підходить для сексу в презервативі, тому що він руйнує латекс. Зате в якості еротичного масла для масажу він просто ідеальний!

7. Лубрикант з ефектом охолодження або нагрівання
Теж чудово підходить для еротичного масажу. Що стосується сексу - тут є кілька нюансів. Охолоджуючий лубрикант ми радимо для анального сексу, щоб зменшити чутливість і хворобливі відчуття, для вагінального сексу - але тільки якщо чоловік використовує мастило як пролонгатор і наносить його під презерватив.

Справа в тому, що дівчині для отримання оргазму потрібні максимально комфортні умови і тепло, тому її краще гарненько обмазати зігріваючим мастилом, а ще вона пахне східними прянощами і може створити відповідний настрій. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Іноді під час інтимної близькості неможливо обійтися без використання інтимних гелів-мастил. В даній статті ми...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Scroll To Top