Рекомендуємо прочитати

Що вбиває секс у шлюбі?

article3495.jpg

Багато хто помічає, що після шлюбу сексуальне життя стає нудним і буденним. Є декілька чинників, які негативно впливають на сексуальне життя. Дізнаємося про них і постараємося виключити їх зі свого сімейного життя.

1.Буденність

Сімейне життя - це впорядковане перебіг подій. Кожен зайнятий своїми особистими проблемами і сімейними заняттями. Пропадає інтерес один до одного і до сексу. Щоб не зіткнутися із виконанням подружнього обов'язку потрібно вносити різноманітність і елемент гри в сексуальні відносини і не відсувати секс на другий план.

2.Привабливість

Якщо ви одружилися, це не означає, що дружина може вдягнути улюблений халат та зношені капці, а чоловік - тренувальні штани з розтягнутими колінами та футболку в плямах. Не відмовляйте собі у спільних походах в гості чи на прогулянки. Досить сидіти на дивані! Потрібно продовжувати стежити за собою, і це стосується як жінок, так і чоловіків. Не потрібно думати, що якщо чоловік заробляє гроші, то він має право відростити живіт.

3.Бажання

У кожного партнера має бути своє хобі і особистий простір, щоб була можливість встигнути засумувати один за одним. Невелика частка ревнощів і конкурентної боротьби не завадить. Вам повинно бути цікаво, пізнавати один одного і в сексі теж.

4.Зради

Це головна причина, через яку у шлюбі може зникнути секс. Якщо є підозри, що вам зрадили, то краще не намагатися докопатися до істини. Краще шукайте причини зради і усувайте їх.

Кохайте і бережіть один одного!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Безумовно, кожна жінка любить красиву нижню білизну, але ще більше вона тішить око чоловіка... А якщо ця білизна...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Іноді жінка отримує трохи незручні пропозиції від її партнера. Він може запропонувати їй спробувати щось нове в...
Scroll To Top