Рекомендуємо прочитати

7 способів отримати від хлопця кунілінгус

article3178.jpg

На жаль, менше половини жінок отримують від чоловіків стільки інтимних оральних ласк, скільки б їм, дамам, хотілося.
Згідно з опитуванням, проведеним не так давно популярним закордонним жіночим журналом, 62% представниць прекрасної статі хотіли б бачити у своєму сексуальному житті більше кунілінгуса.

Переважна більшість леді погодиться з тим, що кунілінгус - це одна з найбільш чарівних сексуальних ласк. І більшість чоловіків говорять, що це один з їхніх улюблених способів доставляти нам задоволення. Так що ж може зупинити хлопця "на шляху вниз?". І як з цим боротися? Думка сексологів ...

1 спосіб: Нашепчи
Доктор Джейн Грейр, сімейний консультант з Нью-Йорка: "Сказати чоловіку прямо в лоб про те, що ти хочеш кунілінгус, - не найкращий спосіб. Такий вислів може викликати у нього почуття неповноцінності. Він може подумати, що недостатньо хороший в ліжку. З іншого боку, одних твоїх натяків може бути недостатньо. На мій погляд, варто вчинити так. Коли молода людина пригорнеться до тебе, недвозначно демонструючи готовність до статевого акту, шепни йому: "А знаєш, як я розпалюся, якщо ти перше поцілуєш мене там, внизу?"

Таким чином ти поясниш йому: те, що він робив досі, тебе задовольняло, але у тебе є ще бажання, і ти хочеш, щоб він на нього відгукнувся ".

2 спосіб: Зроби депіляцію інтимної зони
Сексолог Деніел Єммен: "Хлопці" люблять очима", тому цікава інтимна стрижка, або повне видалення волосся інтимної зони можуть підштовхнути чоловіка проводити більше часу в тебе між ніг. Я рекомендую повну депіляцію. Вид зовсім позбавленого волосяного покриву жіночого лобка досі сприймається як табу, і це викличе у молодої людини бажання досліджувати його за допомогою рота".

3 спосіб: Сперечаємося, що ...!
Лінда Банер, сексолог з Сан-Хосе: "Хлопці за своєю природою схильні змагатися. Чому в такому разі тобі не використовувати те, що він не може відмовитися позмагатися? Під час палких обіймів шепни йому: "Сперечаємося, що ти не зможеш довести мене до оргазму ротом?" Він негайно кинеться доводити тобі зворотнє.

4 спосіб. Використовуй своє тіло
Сексолог Джемі Уоксмен: "Не виключено, що він не удостоює оральним увагою твою інтимну зону, тому що не впевнений в тому, що йому там належить робити. Невербальні знаки або руху в ті моменти, коли його голова близька до твоїх стегнах, можуть послужити необхідними для нього натяками.

Коли він цілує твій живіт, Вигніть таким чином, щоб твій лобок став ближче до його обличчя, а потім ніжно підштовхни його голову куди треба.
Ще одна можливість - подати йому знак двома пальцями, складеними у твого клітора в знак V, щоб хлопець знав, куди йому спрямовувати язик".

5 спосіб. Відповідні голосові натяки
Сексолог Ребекка Розенблат: "Говори своєму хлопцеві, які саме його дії доводять тебе до екстазу, говори, який чудесний його язик. Це підніме його его. "Так, саме там, так!" - Така фраза, вимовлена пристрасно - відмінний і дуже позитивний стимулятор, спробувавши який, твій чоловік отримає заряд бажання догоджати тобі орально не тільки в цей раз, але й надалі".

6 спосіб. Спробуйте пози, які будуть зручні партнеру
Сексолог Джемі Уоксмен: "Візьми 2 подушки, одну поклади йому під груди, другий під свої сідниці. Таким чином його щелепа не буде їздити по ліжку, а твій піднятий таз дасть йому більше можливостей для маневру.

Він також може лягти на спину, а ти сідай на нього таким чином, щоб твій лобок був над його губами. Можливо, в такій позі ти будеш почувати себе безстидницею, зате зможеш задавати і контролювати ритм".

7 спосіб. Якщо він ще не готовий
Сексолог Джемі Уоксмен: "Можливо, що єдиний спосіб змінити егоїстичний підхід чоловіка- позбавити орального сексу і його самого. За принципом: "Ні кунні - ні мінета!". Якщо і це не допоможе, тобі, можливо, доведеться змиритися з тим фактом, що на білому світі є молоді люди, які насправді є противниками орального сексу. Якщо ти вирішиш, що тобі не посміхається складати відносини з чоловіком, який не любить доставляти тобі задоволення, попрощайся з ним і знайди одного з багатьох мільйонів хлопців, яким кунілінгус не в тягар, а в радість".

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Як ви думаєте, що таке справжній секс? Це далеко не просто певні рухи тіла, спрямовані на досягнення взаємного...
Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає...
За статистикою, приблизно 65% представниць слабкої прекрасної статі бажали б мати у своєму інтимному житті більше...
Scroll To Top