Рекомендуємо прочитати

У пошуках відповідного вібратора

article3294.jpg

Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де продаються інтимні іграшки, можна наважитися, то розмови з продавцями вести точно не кожна дівчина здатна.

Спочатку потрібно визначитися з розміром - тут вам, нарешті, надається вибір. Якщо статевий член від природи дається, то вібратор можна підібрати великий і маленький, будь-якого обсягу. Як кажуть знаючі дами, якщо ви не можете вибрати між двома розмірами - віддайте перевагу тому вібратору, що більше. Напевно, краще ніжніше використовувати велику іграшку, ніж відчувати нестачу найпотрібніших сантиметрів, тим більше, що є можливість вибрати.

Форма вібратора - ще один момент, який неодмінно потрібно врахувати. Так, є реалістичні речі, які виконуються навіть з виступаючими судинами, і імітацією лобкового волосся. Є ті, що дозволяють проводити стимуляцію клітора за допомогою додаткового "відростка", багато варіантів для любителів сексу анального.

Регулювання сили вібрації відбувається за допомогою наявного у пристрої пульта, розрізняються вібратори не тільки за формою і силою вібрації, а й за способом закріплення їх на тілі (якщо це потрібно).

Так, "метелик" являє собою вібратор, який кріпиться всередині жінки, самостійна "робота" вібратора дозволить насолоджуватися іншими відчуттями - секс буде максимально повний. Вібратори "хребтові" мають усередині підставу, що дозволяє зберігати зручний кут нахилу, якої надає влаштуванню індивідуально. Є й вібратори, які оснащені спеціальною грушею - вона дозволяє в потрібний момент інсценувати сім'явиверження - просто наповніть посудину теплою рідиною. Виробляються вібратори, які "знають", де розташована та жадана G точка, анальні вібратори та іграшки двосторонні - їх використовують лесбіянки

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Справжня леді ніколи не одягне під джинси рвані колготки, бо знає: красивим повинно бути не тільки те, що у всіх на виду....
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Прийнято вважати, що вібраторами користуються тільки старі діви та лесбіянки, однак це далеко не так. Таке придбання...
Scroll To Top