Рекомендуємо прочитати

Запаморочливий Мінет!

article3281.jpg

Віриш ти чи ні, але сильні почуття до свого чоловіка можна виразити ... винятковим мінетом! Він не захоче відпустити від себе дівчину, яка вміє і обожнює використовувати ці техніки орального сексу.

1. Очі в очі.
Це може здатися дивним, але чоловікам частенько буває нудно там, нагорі. Встановлюй періодично зоровий контакт і додавай до нього спокусливу усмішку. Він буде на сьомому небі!

2. Зворотний бік.
Не сумніваємося, що ти використовуєш свій язичок по-різному і дуже майстерно, але навряд чи ти пробувала мінет зворотною стороною язика. Ця м'яка поверхня ідеальна для стимуляції вуздечки - вертикальної шкірки, розташованої трохи нижче голівки. Притримуючи основу його великого члена, помісти нижню частину язика на вуздечку і проведи язиком туди-сюди, імітуючи рух склоочисників.

3. Морозиво в ріжку.
Ти точно вмієш облизувати морозиво). Насправді, для кращого розуміння техніки мінету і більше приємних відчуттів, ти можеш змастити його член морозивом і злизувати його якомога ретельніше. Не лінуйся! Рухайся знизу вгору, не пропускаючи жодного містечка.

4. Африканські барабани.
Тут вся справа в ритмі. Ти знаєш, що деякі дівчата можуть отримати вагінальний оргазм при строгому дотриманні ритму. Дуже добре, що у нас є вібратори, інакше довелося б зовсім туго). Хлопцям теж подобається ритмічність, але і щось новеньке завжди цікаво. Тому ось твоя схема - 5 повільних рухів, потім 4 повільних і однин швидкий, і так по спадної - 3 повільних і 2 швидких, поки не дійдеш до 5 швидких. Потім ти повертаєшся до 5 повільних і повторюєш цикл. Так ти вб'єш двох зайців - внесеш родзинку у відносини, а й зможеш фізіологічно прив'язати до себе чоловіка конкретними, вивіреними рухами.

5. W значить Wow!
Не забувай про таку цінну штучку, як його мошонка. На жаль, це містечко отримує далеко не так багато ласки, а адже це велике упущення! Починай малювати язиком від верхнього лівого "кута", опускайся вниз, і як тільки дійдеш до кінця першої половинки мошонки, переходь на шов. Пройдіться по шву і спускайся вниз, до низу другого яєчка. Рухайся знизу вгору, закінчуй на правому верхньому куті. По суті, ти малюєш англійську букву W, що в його голові буде звучати як Wow!

Відео орального сексу або як робити мінєт

 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Досі вважаєте книгу найкращим подарунком? Тільки не 23-го лютого! У цей чоловіче свято чоловік буде чекати від вас одного...
Здавалося б, про мінет і інші оральні пестощі, які може зробити жінка чоловікові, ми знаємо все. Багато хто впевнений, що...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами...
Scroll To Top