Рекомендуємо прочитати

Жіноча еякуляція

article3506.jpg

Не потрібно думати, що еякулят здатні викидати тільки чоловіки. Жіночий оргазм теж може супроводжуватися викидом, і цей процес називається сквіртінг.

Жіноча еякуляція схожа з чоловічим викидом. Також потрібен час, щоб накопичити рідину, і вона пов'язана з сильним емоційним задоволенням. Кажуть, що при сквірті жінка відчуває тривалий оргазм.

Жіночий еякулят проводиться в залозі Skene, яка схожа на чоловічу простату. Склад рідини, що викидається жінкою, ще не до кінця вивчений, але з упевненістю можна сказати, що вона позбавлена смаку, без запаху, і з сечею не має подібності.

Щоб навчитися еякулювати, необхідно тренувати лонно-куприкові м'язи, які тримають в тонусі область, починаючи з піхви, анус і закінчуючи куприком. Ці м'язи називаються кегелями і утворюють «вісімку» між вагіною та анусом.

Головна вправа для розвитку цих м'язів - це зупинка сечовипускання і відновлення випорожнення через деякий час. Коли ви навчитеся стимулювати м'язи всередині піхви, то посилюється кровообіг в вагіну області дозволить посилити контроль над оргазмом, збільшити тривалість і навчитися еякулювати.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Припустимо, твій бойфренд заявився до тебе після перегляду "Останнього танго в Парижі" напідпитку і з двома...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Багато жінок займаються фітнесом. Але не всі знають, що при цьому можна ще дуже ефективно тренувати внутрішні інтимні...
Scroll To Top