Рекомендуємо прочитати

Весілля за кордоном. Іспанія

article1897.jpg

Весілля в Іспанії - виконання ваших дитячих фантазій.

Багато дівчат ще в дитинстві мріють вийти заміж за прекрасного принца, малюючи при цьому картини грандіозного торжества в дивовижній країні, десь за «тридев'ять земель». Невже дитячим мріям не судилося збутися?!

Вибираючи країну, в якій можна зіграти весілля, вам потрібно керуватися, перш за все, своїм серцем. А тепер на мить уявіть, що ви відправилися в світ свого дитинства, мрій і сподівань.

Перед вами постає прекрасна країна Іспанія - дивно гостинна і приголомшлива! Тут киплять пристрасті, і торжествує любов. Приголомшливі сади оливи, виноградників і цитрусових, а також водоспади і лагуни - все налаштовує на гармонію любові. Для вас відкриті тут всі двері.

Весілля запам'ятається вам на все життя. Ви можете цілком законно зареєструвати ваш шлюб в мерії цієї країни, після чого шлюб буде офіційно визнаний і в нас. Тільки потрібно провести на території Іспанії не менше 40 днів. Це і є ваш законний медовий місяць в країні фламенко і кориди. Це виконання вашої заповітної мрії, яку ви зберігали з дитинства глибоко в своєму трепетному серці.

Вам потрібно лише надати в консульство паспорт (внутрішній і закордонний), довідку, завірену в посольстві, про те, що ви не одружені (не заміжня), довідку про місце проживання, свідоцтва про народження, заява про вступ у шлюб.

Можна також дозволити собі символічну церемонію весілля в Іспанії, яка не вимагає ніяких формальностей. Вибрати можна абсолютно будь яке найкрасивіше місце для проведення церемонії. В Іспанії таких місць досить багато. Відкриті тераси, ресторани, середньовічні замки або берег моря - все до ваших послуг. Можна вибрати будь-які варіанти декорацій, конкретне місто, виступаючих артистів. Все на ваш смак!

Розкішний святковий захід, зване весілля в Іспанії, в загадковій країні, яку ви бачили уві сні або представляли себе у весільній сукні саме в Іспанії - що може бути прекрасніше!

Особливо торжество сподобається прекрасній половині людства, оскільки дівчатка завжди мріють про принца, а принци живуть як раз в далеких країнах. Ваш чоловік - і є той самий принц, а Іспанія - саме та країна з ваших дівочих мрій. Безмежні фантазії вже зараз можуть перейти в реальність і ви, як Аліса, опинитеся в країні чудес. Так, Іспанія воістину - країна чудес!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Scroll To Top