Рекомендуємо прочитати

Як зрозуміти, що він вам зраджує?

article3496.jpg

Зрада - потужне випробування для будь-яких відносин. Саме невірності коханого, за статистикою, жінки бояться найбільше: зрада здатна якщо не зруйнувати любов, то вже точно забезпечити відносинам серйозну тріщину і надовго позбавити здатності довіряти близькій людині. Перераховані ознаки ні в якому разі не є однозначними сигналами про зраду - багато що залежить від темпераменту чоловіка, його способу життя, змін у кар'єрі і особливостей відносин в кожній парі. Тим не менше, якщо ви виявляєте в поведінці коханого відразу декілька з цих ознак, варто прислухатися до своєї інтуїції: не виключено, що в житті вашого коханого з'явилася інша жінка.

Перепади настрою

Зважившись на зраду, чоловік буде неодмінно страждати, по-перше, від почуття провини, по-друге, від страху викриття та необхідності щохвилини контролювати свою поведінку, щоб не «заплутатися в свідченнях» і не видати себе. У підсумку ви можете зіткнутися або з підвищеною дратівливістю з приводу, або, навпаки, з нетиповими проявами турботи і уваги: замучений докорами сумління, чоловік може ні з того ні з сього запропонувати вам допомогу в домашніх справах або погодитися на дорогу покупку.

Зміни в зовнішності

Як не дивно, одним з перших ознак зради психологи вважають нову манеру голитися: якщо раніше ваш обранець був у цьому плані досить недбалий, а тепер став збривати рослинність на обличчі з завидною старанністю, можливо, він робить це не тільки заради ділового іміджу . Аналогічними сигналами є нові звички в одязі і несподівана любов до спортивних тренувань.

Незаплановані грошові витрати

Цей пункт особливо актуальний, якщо у ваших відносинах прийнято вести єдиний фінансовий облік, ви маєте доступ до банківських рахунків один одного і спільно плануєте всі витрати. Несподівано збільшені витрати на обіди та вечері або періодично виникаючі «дірки» в бюджеті можуть означати, що у вашого чоловіка з'явилася ще одна, секретна «стаття витрат».

Зникнення під різними приводами

Чергова тривала нарада, неможливість додзвонитися, повідомлення без відповіді - це, як правило, досить серйозні сигнали, особливо якщо подібна поведінка вашому коханому невластива і ви звикли постійно телефонувати і бути на зв'язку протягом дня.

Підвищена обережність в комунікаціях

Зверніть увагу на те, як ваш чоловік поводить себе зі своїм мобільним телефоном. Якщо раніше він безтурботно залишав його на увазі, просив вас перевірити, хто йому телефонує, і завжди відповідав на дзвінки у вашій присутності, а тепер не випускає телефон з рук або взагалі вимикає його, - це привід замислитися. Те ж саме стосується комп'ютерів і планшетів: якщо у вашій присутності вони блокуються або вимикаються, а то й зовсім виявляються «забутими в машині», не виключено, що вашому чоловікові є що приховувати.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top