Рекомендуємо прочитати

Здоровя

RSS стрічка

Боротьба з болем у суглобах за допомогою натуральних засобів 

Боротьба з болем у суглобах за допомогою натуральних засобів 
Існує безліч причин, через які може виникати біль у суглобах: від довгої та старанної роботи до одного необережного руху. Причинами такої неприємності можуть також бути неправильне харчуванням, артирит, спортивна практика або вік. Дізнайтеся, як впоратися з цим різким болем, що не дозволяє жити у Вашому вичайному ритмі. Прочитати »

Куркума відновлює пошкоджені клітини печінки

Куркума відновлює пошкоджені клітини печінки
Куркума надає приправі каррі копчений, гострий смак і чудовий жовтий відтінок. Але цей корінь цінується не лише за його смакові якості - він є одним з найдієвіших лікарських диких рослин, що зустрічаються в природі. Дослідження виявили чимало лікувальних властивостей куркуми, особливо варто відзначити її користь для печінки. Прочитати »

Чистотіл. Рецепти народної медицини

Чистотіл. Рецепти народної медицини
Чистотіл має одну дуже цікаву особливість. Він одразу знаходить корінь хвороби. Якщо сік або порошок покласти на біологічно активну точку, то спостерігається миттєва трансформація, перенесення його до джерела хвороби. Поговоримо трохи про російський женьшень? Прочитати »

Крохмаль: знайомий незнайомець

Крохмаль: знайомий незнайомець
У будь-якої господині на кухні напевно є пакетик з картопляним крохмалем. От тільки стоїть він найчастіше у найдальшому кутку - крохмаль не такий популярний, як, наприклад, борошно, і використовується набагато рідше. А між тим, крохмаль вельми корисний продукт, але незаслужено забутий.  Прочитати »

Печіння в очах: причини і лікування

Печіння в очах: причини і лікування
Печіння в очах - досить розповсюджене явище. У деяких випадках позбутися від нього можна просто трохи відпочивши, але в інших необхідно лікарське втручання. Головне вчасно визначити причину і оцінити серйозність проблеми. Але оскільки професіонально зробити це зможе тільки лікар, радимо звертатися за консультацією при будь-яких дискомфортних відчуттях! Прочитати »

Пам’ятка жінкам: що потрібно зробити одразу після сексу.

Пам’ятка жінкам: що потрібно зробити одразу після сексу.
Хороша гігієна завжди повинна бути правилом, а не винятком, особливо після статевого контакту. Секс може принести безліч нових бактерій, які згубно впливають на піхву. Сечовипускання після сексу – це не єдине, що ви повинні зробити, щоб застерегти себе від неприємностей зі здоров’ям. Прочитати »

Чому у жінок жир накопичується на стегнах і ногах, а у чоловіків в череві

Чому у жінок жир накопичується на стегнах і ногах, а у чоловіків в череві
Природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними характеристиками. Чому, коли чоловіки повніють, то у них з’являється черево? Які проблеми зі здоров’ям можуть з’явитися при ожирінні у жінок? Прочитати »

Як очистити судини головного мозку?

Як очистити судини головного мозку?
Кожна людина, що бажає прожити довге активне життя без хвороб, повинна пам'ятати, що здоров'я - безцінний дар, дбати про який необхідно не від випадку до випадку і не тільки тоді, коли дали про себе знати перші ознаки хвороби, а кожного дня! Проблеми ми створюємо собі самі через те, що не бережемо здоров'я, дане нам природою. В результаті з'являються спочатку легкі нездужання, а потім цілий букет хронічних захворювань. Прочитати »

Топ-9 трав для очищення нирок

Топ-9 трав для очищення нирок
Медичні помилки щорічно стають причинами смерті майже 800 тисяч осіб. Приблизно 106 тисяч з них помирають внаслідок неправильно прописаних ліків. У нашому суспільстві стало нормою ковтати таблетки при найменшому нездужанні. Залежність від медикаментів зростає стрімко, але мало хто усвідомлює цілющу силу, яка ховається в звичайних рослинах, буквально зростаючих у нас під ногами. Тим часом, майже будь-яку хворобу можна вилікувати, не вдаючись до медикаментів!  Як говорив Гіппократ, «І нехай їжа стане ліками»! Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top