Рекомендуємо прочитати

Здоровя

RSS стрічка

Як очистити судини головного мозку?

Як очистити судини головного мозку?
Кожна людина, що бажає прожити довге активне життя без хвороб, повинна пам'ятати, що здоров'я - безцінний дар, дбати про який необхідно не від випадку до випадку і не тільки тоді, коли дали про себе знати перші ознаки хвороби, а кожного дня! Проблеми ми створюємо собі самі через те, що не бережемо здоров'я, дане нам природою. В результаті з'являються спочатку легкі нездужання, а потім цілий букет хронічних захворювань. Прочитати »

Топ-9 трав для очищення нирок

Топ-9 трав для очищення нирок
Медичні помилки щорічно стають причинами смерті майже 800 тисяч осіб. Приблизно 106 тисяч з них помирають внаслідок неправильно прописаних ліків. У нашому суспільстві стало нормою ковтати таблетки при найменшому нездужанні. Залежність від медикаментів зростає стрімко, але мало хто усвідомлює цілющу силу, яка ховається в звичайних рослинах, буквально зростаючих у нас під ногами. Тим часом, майже будь-яку хворобу можна вилікувати, не вдаючись до медикаментів!  Як говорив Гіппократ, «І нехай їжа стане ліками»! Прочитати »

Здорове харчування без насильства над собою

Здорове харчування без насильства над собою
У цій статті я не ставлю за мету рекламувати ту чи іншу систему харчування. Це кожен вибирає, виходячи зі своїх етичних принципів, конституції тіла, вподобань у їжі і так далі. Однак, незалежно від того, що ви вживаєте у їжу, є продукти, корисні для усіх. У звичайний і здебільшого даремний раціон харчування середнього українця вони не входять. А між тим, їх вживання не тільки вирішує багато проблем, які зазвичай тимчасово пригнічуються таблетками і лікарями, а й робить їжу набагато більш насиченою енергією, " живою ". Прочитати »

Причини, ознаки, лікування затримки місячних

Причини, ознаки, лікування затримки місячних
Всі жінки у житті стикаються із затримкою менструації. І кожного разу ми переживаємо, починаємо з’ясовувати, з чим вона пов’язана. Причин появи її — безліч. Тому, якщо ви спостерігаєте у себе ознаки затримки місячних, необхідно звернутися до гінеколога. Адже несвоєчасне виявлення причин, що викликають порушення місячного циклу, і несвоєчасне лікування затримки місячних можуть привести до безпліддя. Прочитати »

Названо природній антибіотик, що вбиває 100 видів бактерій

Названо природній антибіотик, що вбиває 100 видів бактерій
"Після важкої хвороби я повністю втратила слух, тому мушу попросити вашої допомоги. Хочу купити прополіс, але не знаю, як його очистити. А ще розкажіть, як готувати настоянку з прополіса? Я не маю кого спитати, та й все одно відповіді не почую..." Прочитати »

Цей рослинний чай здатен покращити якість зору на 97%

Цей рослинний чай здатен покращити якість зору на 97%
Професор Сіднейського університету Сільвія Бісті стверджує, що така рослина, як шафран, здатна не тільки поліпшити якість зору, але також зупинити його погіршення, що пов'язано, насамперед, з віковими особливостями організму. Прочитати »

Штучне запліднення: за і проти

Штучне запліднення: за і проти
Зовсім недавно ви одружилися для того, щоб створити сім'ю і мати здорових і щасливих дітей. Але бажанням не судилося збутися через трагічну причину - безпліддя подружжя. Але під час стрімкого розвитку медицини, це давно вже не вирок. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top