Рекомендуємо прочитати

Здоровя

RSS стрічка

Крохмаль: знайомий незнайомець

Крохмаль: знайомий незнайомець
У будь-якої господині на кухні напевно є пакетик з картопляним крохмалем. От тільки стоїть він найчастіше у найдальшому кутку - крохмаль не такий популярний, як, наприклад, борошно, і використовується набагато рідше. А між тим, крохмаль вельми корисний продукт, але незаслужено забутий.  Прочитати »

Печіння в очах: причини і лікування

Печіння в очах: причини і лікування
Печіння в очах - досить розповсюджене явище. У деяких випадках позбутися від нього можна просто трохи відпочивши, але в інших необхідно лікарське втручання. Головне вчасно визначити причину і оцінити серйозність проблеми. Але оскільки професіонально зробити це зможе тільки лікар, радимо звертатися за консультацією при будь-яких дискомфортних відчуттях! Прочитати »

Пам’ятка жінкам: що потрібно зробити одразу після сексу.

Пам’ятка жінкам: що потрібно зробити одразу після сексу.
Хороша гігієна завжди повинна бути правилом, а не винятком, особливо після статевого контакту. Секс може принести безліч нових бактерій, які згубно впливають на піхву. Сечовипускання після сексу – це не єдине, що ви повинні зробити, щоб застерегти себе від неприємностей зі здоров’ям. Прочитати »

Чому у жінок жир накопичується на стегнах і ногах, а у чоловіків в череві

Чому у жінок жир накопичується на стегнах і ногах, а у чоловіків в череві
Природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними характеристиками. Чому, коли чоловіки повніють, то у них з’являється черево? Які проблеми зі здоров’ям можуть з’явитися при ожирінні у жінок? Прочитати »

Як очистити судини головного мозку?

Як очистити судини головного мозку?
Кожна людина, що бажає прожити довге активне життя без хвороб, повинна пам'ятати, що здоров'я - безцінний дар, дбати про який необхідно не від випадку до випадку і не тільки тоді, коли дали про себе знати перші ознаки хвороби, а кожного дня! Проблеми ми створюємо собі самі через те, що не бережемо здоров'я, дане нам природою. В результаті з'являються спочатку легкі нездужання, а потім цілий букет хронічних захворювань. Прочитати »

Топ-9 трав для очищення нирок

Топ-9 трав для очищення нирок
Медичні помилки щорічно стають причинами смерті майже 800 тисяч осіб. Приблизно 106 тисяч з них помирають внаслідок неправильно прописаних ліків. У нашому суспільстві стало нормою ковтати таблетки при найменшому нездужанні. Залежність від медикаментів зростає стрімко, але мало хто усвідомлює цілющу силу, яка ховається в звичайних рослинах, буквально зростаючих у нас під ногами. Тим часом, майже будь-яку хворобу можна вилікувати, не вдаючись до медикаментів!  Як говорив Гіппократ, «І нехай їжа стане ліками»! Прочитати »

Здорове харчування без насильства над собою

Здорове харчування без насильства над собою
У цій статті я не ставлю за мету рекламувати ту чи іншу систему харчування. Це кожен вибирає, виходячи зі своїх етичних принципів, конституції тіла, вподобань у їжі і так далі. Однак, незалежно від того, що ви вживаєте у їжу, є продукти, корисні для усіх. У звичайний і здебільшого даремний раціон харчування середнього українця вони не входять. А між тим, їх вживання не тільки вирішує багато проблем, які зазвичай тимчасово пригнічуються таблетками і лікарями, а й робить їжу набагато більш насиченою енергією, " живою ". Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top