Рекомендуємо прочитати

Красива попа – робимо правильно

article3625.jpg

За результатами численних опитувань все ж доведено, що для більшості чоловіків найпривабливішою частиною жіночого тіла все ж залишається красива попа!

Круглі і соковиті сідниці, за словами самих чоловіків, викликають найбільше бажання і захват в жінці, саме це демонструє її здатність стежити за своїм тілом і, найважливіше, є показником жінки здоровою і родючою, ця аргументація в чоловічій свідомості виховувалася століттями.

Причому незалежно від національності, народності, ментальності чи кольору шкіри!

Топом, серед перших вправ, будуть правильні глибокі присідання
Це те вправу про який хоч і багато говорять, але на 100% заслужено! Звертаючись, наприклад, до різних тренерам Ви можете почути абсолютно різні думки про те, як присідати правильно і яку техніку використовувати, це, чесно кажучи, вводить в страшне замішання. Тому виходячи з особистого досвіду, основні правила присідань, які дають результат наступні: при присіданні коліна не повинні виходити далі носка, спина повинна залишатися рівною як при вирівнюванні, так і при нахилі; і останнє: при опусканні до підлоги працює таз, а не ноги!

Друге місце в нашому рейтингу – це випади для гарної попи
Взагалі, кожної вправи з нашого топа, потрібно приділяти максимум уваги і концентрації, щоб виконувати його не на швидкість, а саме ПРАВИЛЬНО! Роблячи випад необхідно провідну ногу ставити якнайдалі, щоб коліно йшло під кутом 90 градусів і ніколи не виходило далі носка, а підйом – здійснювати за рахунок стегна цієї ж ноги. Пройдіться так 50 кроків в один бік залу або стадіону, і 50 назад – результат відчуєте вже наступного дня 100%.

Третє місце – сходи
Особливу популярність в тренажерному залі придбали степпери. Для завзятих любительок фітнесу цей тренажер крутіше бігової доріжки, а принцип дії у нього той же, що і у звичайних сходів! Підйоми по сходах відмінно підсушують стегна і підтягують сідниці в бічних частинах. І якщо всі попередні вправи більше відносяться до силових, то це кардіо-вправа спрямована на спалювання зайвого жиру, плюс до всього, якщо напружувати при цьому прес, задіюється його сама проблемна частина – косі м'язи і нижній прес.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Целюліт, або апельсинова кірка. Жодна жінка не застрахована від появи целюліту на стегнах і сідницях. Ви можете бути...
Займайтеся 3 рази на тиждень, виконуйте кожну вправу 1 хвилину без перерви. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть весь...
Scroll To Top