Рекомендуємо прочитати

Підводний масаж - чи допоможе він скинути вагу?

article2137.jpg

Багато SPA-салонів рекламують підводний масаж як один з найбільш легких способів скинути вагу. Підводний масаж - процедура, безперечно, і приємна і дуже корисна. Тільки сумнівно, що підводний масаж допоможе схуднути.

Підводний масаж - як його роблять?

Оздоровче значення водних процедур відомо з далекої давнини. Контакт з водою надає розслабляючу дію, тонізує шкіру, покращує циркуляцію крові в периферичних судинах.

Особливо в цьому плані ефективний підводний масаж, який поєднує в собі ефекти класичного масажу і «стандартних» водних процедур, на зразок прийняття ванни.

Тому, після винаходу в Берліні, в 1936р. гидромассажной ванни, підводний масаж став однією з найбільш часто призначуваних фізіопроцедур в салонах краси, санаторіях і курортах.

Принципи підводного масажу вельми схожі на звичайний оздоровчий масаж, який проводить масажист. Спочатку тіло «розігрівають» за допомогою тонких струменів води, що виходять під тиском з форсунок, розташованих по всій площі ванни. Потім, при підводному масажі, за допомогою шланга з форсункою високого тиску, масажист «розминає» кожну частину тіла.

Як впливає підводний масаж на організм?

Ефект від підводного масажу схожий на вплив традиційного масажу - підводний масаж прискорює кровотік і рух лімфи в периферичних лімфовузлах. Це сприяє поліпшенню постачання тканин киснем і поживними речовинами і прискоренню відтоку продуктів метаболізму.

Тому, після підводного масажу зникає відчуття втоми і м'язових болів, викликаних перенапруженням деяких груп м'язів при малорухливому способі життя.

Незаперечна перевага підводного масажу - його більш м'який вплив на шкіру, ніж при «класичному» масажі. При підводному масажі відсутнє тертя між шкірою і руками масажиста, тому і немає больових відчуттів.

Безперечно, підводний масаж - це один з кращих способів розслабитися після трудового дня.

Підводний масаж

Підводний масаж і підшкірні жирові відкладення

Впливає підводний масаж (втім, як і будь-який інший) і на жирові відкладення. Втім, «впливати» - це ще не синонім «позбавитися від зайвих кілограмів».

Перш за все, варто раз і назавжди зрозуміти, що ні підводний масаж, як і всі інші фізіотерапевтичні процедури безпосередньо не можуть вплинути на вагу. Згадаймо з шкільного курсу фізики закон збереження енергії - енергія не може взятися з «нізвідки» і дітися «в нікуди». Вона лише переходить з однієї форми в іншу.

Як відомо, жир в організмі відіграє роль депозиту - це запас поживних речовин. При розщепленні жиру виділяється хімічна енергія, яка витрачається в основному на підтримку температури тіла і роботу м'язів. В остаточному підсумку, виділювана при розщепленні жиру енергія розсіюється у вигляді тепла.

Тому зменшити запаси жиру можна лише одним способом - споживати менше енергії, ніж витрачати. В іншому випадку, зменшення запасів жиру неможливо чисто теоретично.

Інша справа, що підводний масаж здатний впливати на структуру підшкірної клітковини. Підводний масаж дуже корисний при такому стані шкіри, як гіноідное ліподистрофія, в просторіччі іменується «целюлітом». Так як при цьому стані шкіри порушується нормальний крово-і лімфо-ток в підшкірної клітковини, то підводний масаж, який покращує ці функції здатний зменшувати набряклість і горбистість шкіри при целюліті, тим самим роблячи її вигляд більш естетичним.

Втім, навіть і в цьому випадку підводний масаж не може бути єдиним способом боротьби з целюлітом. Не варто забувати про вправи для ніг і сідниць і домашні обгортання.

У яких випадках підводний масаж допомагає знизити вагу?

Тим не менш, підводний масаж в деяких випадках допомагає ефективно боротися з надмірною вагою. Досить часто надлишкова вага пов'язаний суто психологічними моментами - наприклад, постійним «жуванням» як способом подолання стресу. Так як підводний масаж надає релаксаційні дію, то у таких людей не виникне бажання «відпочити» за допомогою надлишку їжі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Чим хороша бобова дієта? Тим, що вона відмінно насичує, дозволяє тривалий час не відчувати почуття голоду, завдяки...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Scroll To Top