Рекомендуємо прочитати

Попка як горіх - 6 потужних вправ

article3439.jpg

Якщо від природи у тебе плоска попа, не переймайся, надати їй приємну округлу форму допоможуть спеціальні вправи. Ми пропонуємо комплекс, який можна виконувати вдома.

1. Присідання.
Це, мабуть, одне з найбільш дієвих вправ, яке реально може збільшити попу. Починаємо з напівприсідань і поступово збільшуємо навантаження. Робимо 2 підходи по 10-15 разів.

2. Ходьба по стінці
Тобі потрібно лягти на підлогу, витягнувши руки, ноги згинаємо в колінах і впираємося в стіну. І потихеньку починаємо йти по стіні вгору, а потім вниз з відривом сідниць від підлоги. Робимо 10-15 разів.

3. Виконуємо присідання з м'ячем, затиснутим між колін. Утримуємо м'яч в стислому стані приблизно 30 секунд.

4. Сідаємо на підлогу і робимо упор руками, які відводимо назад. Використовуючи сідниці починаємо пересуватися по підлозі. Спочатку вперед, а потім назад. Зразковий час виконання становить 2-3 хвилини.

5. Ця вправа допоможе зміцнити великий сідничний м'яз. Для цього тобі потрібно спертися двома руками на спинку стільця і почати відводити ногу в бік якомога вище. Однією ногою потрібно виконувати близько 10-15 разів. А для того щоб зміцнити внутрішню поверхню стегна, потрібно виконувати махи ногами, але вже в сторону.

6. Приймаємо наступну позу: стаємо на карачки, ліктями і колінами робимо упор в підлогу. Потім випрямляє спину так, щоб виходила рівна лінія разом зі спиною. Залишаємося в цьому положенні і починаємо робити махи ногою вниз і вгору. На кожну ногу має припадати близько 10-15 разів, які виконуються в два підходи.

Якщо ти хочеш зберегти ідеальний вигляд своїх сідниць, то виконувати вправи потрібно постійно, не лінуючись і не пропускаючи тренування. Для отримання ще кращого результату також можна робити пробіжки або кататися на роликах, велосипеді.

Рекомендуємо переглянути відео: Хочешь стройные ножки и упругую попу?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Звичайне хропіння не тільки здатне ускладнювати дихальні процеси під час сну, а значно, погіршує якість сну людини, але...
Хребет - це найчастіше "найслабша ланка" офісного працівника. Та що там, попросту будь-якого, хто багато і подовгу...
Обов'язкові вправи для тих, хто працює за комп'ютером. Приділяючи належну увагу різним м'язам свого тіла, не варто...
Ви хочете навчитися володіти своїм тілом під час статевого акту? Скористайтеся цими зовсім не складними вправами, мета...
Scroll To Top