Рекомендуємо прочитати

Хвороби

Запалення лімфовузлів на шиї

Запалення лімфовузлів на шиї
Відновлення запалених вузлів ускладнене тим, що більшу важливість при виборі способу лікування має грамотне виявлення причини розвитку хвороби. Нерідко розібратися з першопричиною самостійно не можна, і доводиться звертатися за професійною допомогою до лікарів. Прочитати »

Бронхіт: характеристика, симптоми, лікування

Бронхіт: характеристика, симптоми, лікування
Бронхіт - запалення бронхів і накопичення в них слизу. Бронхи - це важлива частина дихальної системи, їх будова нагадує трубки, які пов'язують трахею з самою легеневою тканиною. Прочитати »

Найбезпечніший метод корекції зору

Найбезпечніший метод корекції зору
Оптимальний для кожного пацієнта вид корекції, як правило, пропонує лікар на основі ретельної діагностики. Але все-таки найменшу небезпеку несуть ті методики, які пов'язані з корекцією оптичної системи без вторгнення всередину ока. Прочитати »

Вагітність і гемоглобін

Вагітність і гемоглобін
Вагітність приносить не тільки радісні моменти в житті кожної жінки, але також і певні проблеми зі здоров'ям, які, на жаль, уникнути буває дуже складно. Однією з таких проблем є низький рівень гемоглобіну у вагітної жінки.  Прочитати »

Харчове отруєння: симптоми і перша допомога

Харчове отруєння: симптоми і перша допомога
За статистикою, в свята найбільшу кількість скарг, що надходять на станцію "швидкої допомоги", пов'язане з отруєннями - харчовими або алкогольними. Як уникнути цієї неприємності, і що робити, якщо вона з вами трапилася? Прочитати »

Чим небезпечна печія

Чим небезпечна печія
Про те, що знають гастроентерологи про причини та способи лікування печії, нам розповів доцент кафедри факультетської терапії №1 Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, канд. мед. наук Володимир Володимирович Чернявський. Прочитати »

Судоми під час вагітності - що з ними робити

Судоми під час вагітності - що з ними робити
Чому ж виникають ці різкі больові відчуття у вагітних? Фахівці стверджують, що однією з головних причин виникнення судом у майбутніх матусь є порушення балансу електролітів в організмі. Таке порушення пов'язане з деякими змінами в організмі жінки, наприклад, виникненням дефіциту кальцію, калію або магнію, а також з причини зневоднення. Прочитати »

Як лікувати стафілокок у дитини

Як лікувати стафілокок у дитини
Часто в аналізах на дисбактеріоз у дитини виявляють стафілокок і починають лікування бактеріофагами. Виявивши золотистий стафілокок в молоці матері, лікарі рекомендують припинити годування. Дійсно так страшні стафілококи, як лякають лікарі? Прочитати »

Чому у дитини йде кров з носа

Чому у дитини йде кров з носа
Навесні організм малюка ослаблений, і часто загальна слабкість імунітету дає про себе знати носовими кровотечами. Як з цим боротися? Дійсно, весняний гіповітаміноз - найбільш часта причина носових кровотеч. При нестачі в організмі вітамінів, особливо C і A, судинна стінка стає крихкою і ламкою. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top