Рекомендуємо прочитати

Які можуть бути наслідки при сидячій роботі

article2858.jpg

За статистикою, з винаходом телевізорів і комп'ютерів людина проводить сидячи в середньому близько дев'яти годин, на дві години більше ніж середній час сну. Дослідження в ряді країн показали, що ризик померти протягом 15 років у людей що ведуть сидячий спосіб життя зростає в 40 разів.

Сидячи людина майже не витрачає енергії, отже, проблеми із зайвою вагою йому не уникнути. Втрата калорій, відзначають фахівці, падає до однієї в хвилину, вироблення ензимів для спалювання жирів знижується на 90%.

Люди, які багато сидять і при цьому займаються спортом теж в більшості випадків мають зайву вагу. Після двох годин, проведених сидячи, холестерол підвищується на 20%, а після 20 годин вироблення інсуліну падає на 24% і зростає ризик цукрового діабету.

Любителі щодня й подовгу сидіти перед телевізором на 65% більше ризикують померти від серцево-судинних захворювань.
Щоб допомогти своєму організму, лікарі радять менше сидіти протягом дня, частіше вставати, ходити, підніматися по сходах і їздити на велосипеді.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Абрикоси (курага) - це ліки для серця і судин. У куразі багато калію і антиоксидантів. Курага виводить з організму...
Ароматні, пишні і смачні булочки, пиріжки з різними начинками, торти, кекси, рулети та пироги, всі ці ласощі не зможуть...
Відомо, що холестерин являє собою ліпопротеїн, життєво необхідний для організму людини. Ця речовина бере безпосередню...
Природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними...
Scroll To Top