Рекомендуємо прочитати

Судоми під час вагітності - що з ними робити

article3376.jpg

Багатьом вагітним жінкам знайома проблема виникнення судом. Найчастіше судоми починають турбувати жінок у другій половині вагітності.

Чому ж виникають ці різкі больові відчуття у вагітних? Фахівці стверджують, що однією з головних причин виникнення судом у майбутніх матусь є порушення балансу електролітів в організмі. Таке порушення пов'язане з деякими змінами в організмі жінки, наприклад, виникненням дефіциту кальцію, калію або магнію, а також з причини зневоднення.

Виправити таку ситуацію можна за допомогою своєчасного звернення до лікаря, який зможе призначити спеціальну вітамінізовану дієту.

При судомах вагітна жінка повинна переглянути свій раціон харчування і вибирати тільки ті продукти, які багаті вітамінами і мінералами, а саме, овочі, фрукти, м'ясо, рибу, а також кисломолочні продукти.

Для того, щоб впоратися з судомами необхідно також вживати достатню кількість рідини. Краще за все в якості напоїв вибирати негазовану воду або свіжовичавлені соки.

Оскільки ще однією причиною виникнення судом у вагітних є зростання матки і її тиск на судини, а також органи таза і ніг, то дуже важливо правильно вибирати білизну і одяг, який не буде сковувати рухів і здавлювати тіло.

Ногам протягом дня необхідно давати відпочинок, часто піднімати їх на піднесення, влаштовувати періодичні розминки. Дуже добре можуть допомогти при судомах ванночки для ніг і масаж ступень.

Ще однією з причин виникнення судом у вагітних може бути переохолодження організму, тому завжди необхідно одягатися по погоді і, перебуваючи на вулиці в холод і мороз, контролювати свій стан.

Причину судом під час вагітності необхідно з'ясувати обов'язково, оскільки це може бути сигналом складніших проблем в організмі, а саме деяких ендокринних порушень. У кожному разі, про те, що у вагітної періодично виникають судоми необхідно повідомити лікарю, можливо, знадобитися додаткове обстеження. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У період вагітності вимірювання кров'яного тиску є обов'язковою процедурою, яку виконують регулярно, при кожному...
Ваша вагітність не може служити виправданням для того, щоб виглядати некрасиво. Навпаки, це привід ще раз показати, як...
Перший триместр вагітності жінки закінчують безсонними ночами. У деяких це кілька ночей, у інших безсоння триває...
Чашечка запашної кави - ось засіб, який нас бадьорить вранці. Кава є популярним напоєм на землі, про який постійно...
Scroll To Top