Рекомендуємо прочитати

Народна медицина

Боротьба з болем у суглобах за допомогою натуральних засобів 

Боротьба з болем у суглобах за допомогою натуральних засобів 
Існує безліч причин, через які може виникати біль у суглобах: від довгої та старанної роботи до одного необережного руху. Причинами такої неприємності можуть також бути неправильне харчуванням, артирит, спортивна практика або вік. Дізнайтеся, як впоратися з цим різким болем, що не дозволяє жити у Вашому вичайному ритмі. Прочитати »

Куркума відновлює пошкоджені клітини печінки

Куркума відновлює пошкоджені клітини печінки
Куркума надає приправі каррі копчений, гострий смак і чудовий жовтий відтінок. Але цей корінь цінується не лише за його смакові якості - він є одним з найдієвіших лікарських диких рослин, що зустрічаються в природі. Дослідження виявили чимало лікувальних властивостей куркуми, особливо варто відзначити її користь для печінки. Прочитати »

Чистотіл. Рецепти народної медицини

Чистотіл. Рецепти народної медицини
Чистотіл має одну дуже цікаву особливість. Він одразу знаходить корінь хвороби. Якщо сік або порошок покласти на біологічно активну точку, то спостерігається миттєва трансформація, перенесення його до джерела хвороби. Поговоримо трохи про російський женьшень? Прочитати »

Крохмаль: знайомий незнайомець

Крохмаль: знайомий незнайомець
У будь-якої господині на кухні напевно є пакетик з картопляним крохмалем. От тільки стоїть він найчастіше у найдальшому кутку - крохмаль не такий популярний, як, наприклад, борошно, і використовується набагато рідше. А між тим, крохмаль вельми корисний продукт, але незаслужено забутий.  Прочитати »

Як очистити судини головного мозку?

Як очистити судини головного мозку?
Кожна людина, що бажає прожити довге активне життя без хвороб, повинна пам'ятати, що здоров'я - безцінний дар, дбати про який необхідно не від випадку до випадку і не тільки тоді, коли дали про себе знати перші ознаки хвороби, а кожного дня! Проблеми ми створюємо собі самі через те, що не бережемо здоров'я, дане нам природою. В результаті з'являються спочатку легкі нездужання, а потім цілий букет хронічних захворювань. Прочитати »

Топ-9 трав для очищення нирок

Топ-9 трав для очищення нирок
Медичні помилки щорічно стають причинами смерті майже 800 тисяч осіб. Приблизно 106 тисяч з них помирають внаслідок неправильно прописаних ліків. У нашому суспільстві стало нормою ковтати таблетки при найменшому нездужанні. Залежність від медикаментів зростає стрімко, але мало хто усвідомлює цілющу силу, яка ховається в звичайних рослинах, буквально зростаючих у нас під ногами. Тим часом, майже будь-яку хворобу можна вилікувати, не вдаючись до медикаментів!  Як говорив Гіппократ, «І нехай їжа стане ліками»! Прочитати »

Названо природній антибіотик, що вбиває 100 видів бактерій

Названо природній антибіотик, що вбиває 100 видів бактерій
"Після важкої хвороби я повністю втратила слух, тому мушу попросити вашої допомоги. Хочу купити прополіс, але не знаю, як його очистити. А ще розкажіть, як готувати настоянку з прополіса? Я не маю кого спитати, та й все одно відповіді не почую..." Прочитати »

Цей рослинний чай здатен покращити якість зору на 97%

Цей рослинний чай здатен покращити якість зору на 97%
Професор Сіднейського університету Сільвія Бісті стверджує, що така рослина, як шафран, здатна не тільки поліпшити якість зору, але також зупинити його погіршення, що пов'язано, насамперед, з віковими особливостями організму. Прочитати »

Як вивести сіль з організму

Як вивести сіль з організму
Для початку розповімо про те, якої шкоди організму завдають надлишки солі, і чи так необхідно займатися таким клопіткою справою, як порятунок від неї. Шкода солі для здоров'я людини. Прочитати »

Цілюща ожина

Цілюща ожина
Одним з найбільш корисних і цілющих дарів природи вважаються ягоди ожини. Її чорні невеликі плоди є найближчими "родичами" червоній малині. Однак не багатьом відомо про те, що ожина може лікувати людей від багатьох хвороб. Чим корисна ожина? Саме на цьому і є сенс загострити нашу безпосередню увагу. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top