Рекомендуємо прочитати

Народна медицина

Крохмаль: знайомий незнайомець

Крохмаль: знайомий незнайомець
У будь-якої господині на кухні напевно є пакетик з картопляним крохмалем. От тільки стоїть він найчастіше у найдальшому кутку - крохмаль не такий популярний, як, наприклад, борошно, і використовується набагато рідше. А між тим, крохмаль вельми корисний продукт, але незаслужено забутий.  Прочитати »

Як очистити судини головного мозку?

Як очистити судини головного мозку?
Кожна людина, що бажає прожити довге активне життя без хвороб, повинна пам'ятати, що здоров'я - безцінний дар, дбати про який необхідно не від випадку до випадку і не тільки тоді, коли дали про себе знати перші ознаки хвороби, а кожного дня! Проблеми ми створюємо собі самі через те, що не бережемо здоров'я, дане нам природою. В результаті з'являються спочатку легкі нездужання, а потім цілий букет хронічних захворювань. Прочитати »

Топ-9 трав для очищення нирок

Топ-9 трав для очищення нирок
Медичні помилки щорічно стають причинами смерті майже 800 тисяч осіб. Приблизно 106 тисяч з них помирають внаслідок неправильно прописаних ліків. У нашому суспільстві стало нормою ковтати таблетки при найменшому нездужанні. Залежність від медикаментів зростає стрімко, але мало хто усвідомлює цілющу силу, яка ховається в звичайних рослинах, буквально зростаючих у нас під ногами. Тим часом, майже будь-яку хворобу можна вилікувати, не вдаючись до медикаментів!  Як говорив Гіппократ, «І нехай їжа стане ліками»! Прочитати »

Названо природній антибіотик, що вбиває 100 видів бактерій

Названо природній антибіотик, що вбиває 100 видів бактерій
"Після важкої хвороби я повністю втратила слух, тому мушу попросити вашої допомоги. Хочу купити прополіс, але не знаю, як його очистити. А ще розкажіть, як готувати настоянку з прополіса? Я не маю кого спитати, та й все одно відповіді не почую..." Прочитати »

Цей рослинний чай здатен покращити якість зору на 97%

Цей рослинний чай здатен покращити якість зору на 97%
Професор Сіднейського університету Сільвія Бісті стверджує, що така рослина, як шафран, здатна не тільки поліпшити якість зору, але також зупинити його погіршення, що пов'язано, насамперед, з віковими особливостями організму. Прочитати »

Як вивести сіль з організму

Як вивести сіль з організму
Для початку розповімо про те, якої шкоди організму завдають надлишки солі, і чи так необхідно займатися таким клопіткою справою, як порятунок від неї. Шкода солі для здоров'я людини. Прочитати »

Цілюща ожина

Цілюща ожина
Одним з найбільш корисних і цілющих дарів природи вважаються ягоди ожини. Її чорні невеликі плоди є найближчими "родичами" червоній малині. Однак не багатьом відомо про те, що ожина може лікувати людей від багатьох хвороб. Чим корисна ожина? Саме на цьому і є сенс загострити нашу безпосередню увагу. Прочитати »

Обліпиха підвищить потенцію і допоможе омолодитися

Обліпиха підвищить потенцію і допоможе омолодитися
Обліпиха - прекрасний полівітамінний засіб - до його складу входять вітаміни С, В1, В2, Р, РР, К, Е, фолієва кислота, каротин, флавоноїди, залізо, бор, марганець, дубильні речовини, жирні кислоти і фітонциди. Прочитати »

Інжир - ягода воїнів

Інжир - ягода воїнів
Інжир, він же - винна ягода, він же - смоківниця, він же - фіга (в сенсі, плід фігового дерева), він же - корийский фікус - рослина унікальна. Він з'являється на ринках і в магазинах восени, коли його потрібно благо, він дуже смачний, так і не менш активно заготовлюється на зиму у вигляді варення і джемів - користі він принесе величезну кількість. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top