Рекомендуємо прочитати

Як кинути курити?

article3470.jpg

Кожному курцеві, який страждає від цієї залежності, хочеться кинути палити, але це завдання здається зовсім непосильним. Насправді питання боротьби з курінням цілком дозволимо і під силу кожній людині. Існує безліч матеріалів про те, як кинути курити самостійно.

Є безліч порад та засобів, які можуть замінити сигарети, однак перш за все потрібно зрозуміти, що куріння — це не фізична, а, швидше, психологічна залежність, викоренити яку курець зможе лише своїми силами.

Напевно, кожен курець хоч раз пробував кинути курити самостійно, але в більшості випадків спроби не увінчалися стовідсотковим успіхом. Деяким вдалося кинути палити лише на час, до першого стресу, випитого алкоголю в компанії або іншого чинника, під штовхуючого взяти в руки сигарету.

Щоб зрозуміти, які дії робити, потрібно спочатку розібратися в тому, навіщо ви курите. Запитайте це у самого себе і подумайте, що вам приносить куріння? Якщо ви дійсно хочете кинути курити самостійно, вам буде легше боротися з цією згубною звичкою.

Про шкоду куріння ми говорити не будемо, адже кожен курець знає до подробиць, які страшні хвороби такі як туберкульоз, рак та інші викликає ця шкідлива звичка, і нічого не змінюється — люди як і раніше курять. Перейдемо до конкретних порад.

Згадайте, якою було ваше життя без нікотину і сигаретного диму: ніякого кашлю, огидного запаху, задишки та інших негативних відчуттів, які доставляє куріння. Але ж ви можете жити так само, як раніше. Просто уявіть, що ви і не курили, а ті, хто курять — виглядають залежними дурнями, втягуючи в себе якісь «трубочки» з отрутою. На їх фоні ви будете виглядати розумною людиною, яка знає, навіщо живе і не піддається подібним спокусам. Це неодмінно оцінять оточуючі, адже некурящих людей стає все менше.

Не варто кидати курити повільно, обманюючи себе черговою сигаретою. Прокиньтеся вранці і скажіть собі: «Я більше не курю». Ось побачите: утримавшись від куріння один день, ви зрозумієте, що не все так важко, а систематична відмова в кінці кінців вб’є тягу до паління остаточно. Головне — не зірвіться в моменти, коли сигарета сама тягнеться до вас в руки (компанія, випивка, стрес). Втримавшись раз, ви зрозумієте, що можна відпочивати і пережити труднощі без сигарети.

Якщо куріння стало вашої нав’язливою ідеєю, зробіть пару затяжок, не більше. Ви самі зрозумієте, що ви не хочете курити, адже вся проблема живе у вашій голові і тільки.

Якщо ви не знаєте, як кинути курити самостійно, і вважаєте за краще замінити сигарети ліками, то пам’ятайте, що куріння таким способом не можна викорінити повністю, адже основна проблема буде залишатися, поки ви не почнете психологічну боротьбу з нікотиновим ворогом.

Уникайте байдикування, перевтоми і дратівливості. Займіть себе чим-небудь, щоб ви не думали про куріння — бажання з часом пропаде само собою. Не зліться і не дратуйтеся, частіше посміхайтеся. Тому хто кидає палити показані позитивні емоції. Якщо у вас життєві проблеми, заспокоєння від сигарети — всього лише ілюзія. Отрута, який міститься в сигареті, надає протилежну дію, він збуджує психіку і перешкоджає нормальному функціонуванню організму. У результаті проблеми не вирішуються, а лише посилюються.

Секрети світу

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Що таке судома і що робити, якщо вона часто зводить ногу? Судома - це мимовільне скорочення м'яза. Вона може бути...
У середовищі дієтологів немає єдиної думки щодо того, які дієти є найкращими для зниження ваги. Існують...
Якщо ви нарешті позбулися від куріння, вам напевно буде цікава тема очищення легенів після тривалого куріння. Про це і...
Ще не відмовилася від куріння? Дізнайся, як це зробити! У ЗМІ постійно твердять про "заборону куріння в громадських...
Scroll To Top