Рекомендуємо прочитати

Як відновиться організм курця після останньої сигарети?

article3522.jpg

Відомо, що після двох діб після останньої викуреної сигарети, в організмі курця починають спостерігатися позитивні зміни. Вченими з Японії був складений приблизний графік таких змін, які ведуть до нормалізації здоров'я. Під наглядом дослідників з Токіо були 20 активних курців і практично така ж кількість любителів тютюнового диму. Усі вони прийняли рішення розпрощатися зі шкідливою звичкою перед початком експерименту. 

Графік позитивних змін в організмі курця:

Через 24 години.
Після 24 годин спостерігалося деяке погіршення самопочуття серед учасників дослідження, що було пов'язано з початком абстиненції, а також з'являлася непереборне бажання викурити сигарету.

Однак, незважаючи на ті складнощі, вчені помітили стрімке зниження рівня чадного газу в крові колишніх курців. Крім того, в учасників, що не страждали на гіпертонію, спостерігалося зниження показників артеріального тиску, який практично нормалізувався.

Через 48 годин. Значно поліпшується нюх, відновлюється повноцінна здатність відчувати смак їжі. У курців зі стажем відбувається порушення здатності відчувати смак і запах їжі.

Через 1 місяць. Функції легень значно покращуються, посилюється здатність роботи імунітету від вірусних та бактеріальних інфекцій.

Через 1,5 місяця. Поліпшується серцева діяльність, відбувається підвищення його насосної функції - всі тканини організму починають забезпечуватися достатньою кількістю крові, насиченої киснем з тієї причини, що на серцевий м'яз припинилося вплив високотоксичних продуктів горіння тютюну.

Через рік. На 50% зменшується ризик розвитку інфаркту міокарда, інсульту та ішемічної хвороби серця. Також, надалі відбувається істотне скорочення ризику розвитку діабету 2-го типу, а також ризику розвитку крововиливу в мозок.

І тільки через 20 років колишній завзятий курець може отримати статус некурящого, так як ризик розвитку різних захворювань тільки через таку кількість часу стає дорівнює такому ризику у людини, яка за життя не викурив жодної сигарети.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ще не відмовилася від куріння? Дізнайся, як це зробити! У ЗМІ постійно твердять про "заборону куріння в громадських...
Йоги вважають, що очні м'язи можна розвивати в будь-якому віці, а поліпшення зору настане вже через півроку після...
Проростки пшениці надзвичайно корисні для організму людини. Вони покращують роботу травного тракту, прискорюють...
Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Scroll To Top