Рекомендуємо прочитати

Банани – справжній суперпродукт

article2847.jpg

Відомо, що банани є прекрасним джерелом калію. А цей елемент допомагає регулювати кров'яний тиск і позитивно позначається на стані кісткової системи.

Калій допомагає зупинити вимивання кальцію, знижуючи ризик остеопорозу та підвищеної крихкості кісток у літніх людей.
Також банани багаті клітковиною. Клітковина необхідна для нормального функціонування травної системи. Завдяки бананам їжа буде м'яко просуватися по кишечнику. Ще банани полегшують симптоми печії. Черговий "плюс": у бананах висока концентрація вітаміну В6. А значить, вони сприяють виробленню крові.

Вітамін С, магній, марганець, що входять до складу банана, зміцнюють імунітет. Банани захищають і від виразки шлунка, при цьому, позитивно впливаючи на настрій і знижуючи рівень стресу. У них багато триптофану, який при вивільненні перетворюється в організмі в серотонін. А при належній концентрації серотоніну у людини зберігається гарний настрій.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вийшла вранці в город, і на тому місці, де росте у мене м'ята перцева, побачила темно-бордові цятки. Підійшла ближче і...
Біла глина, інше її назва - каолін. Саме вона найчастіше використовується в глиняних масках для обличчя для...
Біль у спині - проблема, з якою рано чи пізно стикаються всі люди. На жаль, при перших ознаках недуги багато хто...
Чорна смородина корисна для здоров'я печінки, нирок, дихальних шляхів. Її сік має відновлювальну дію, тому незамінний...
Scroll To Top