Рекомендуємо прочитати

Чи дійсно корисні біфідобактерії?

article3320.jpg

Самих бактерій в природі є дуже багато. Вони оточують людину з самого народження, потрапляючи в організм з їжею і водою.

Приміром, їх можна розділити на дві групи: корисні і хвороботворні. Кожна з них присутня в організмі дитини в тій чи іншій кількості. У шлунково-кишковому тракті вони розвиваються і активно проявляють свою діяльність.

З корисних мікроорганізмів всім відомі лакто - і біфідобактерії. Якщо їх більшу кількість, ніж хвороботворних, то здоров'я у малюка відмінне і його нічого не хвилює. При порушенні балансу, особливо воно спостерігається після прийому антибіотиків, погані бактерії виступають на перший план, і виникає розлад роботи кишечника, блювота і відчувається важкість у шлунку.

Нормальний стан мікрофлори у травній системі відіграє важливу роль, бо вона відповідає за формування імунітету дитини. Тому в перші місяці життя малюка, йому потрібно давати прикорм з біфідобактерій, які будуть цьому сприяти. Причому вони вважаються найкориснішими з усіх «хороших» бактерій, так як захищають травну систему від впливу шкідливих мікроорганізмів, ініціюючи формування протимікробний захист, і забезпечують правильне харчування.

Біфідобактерії можна знайти в дитячих йогуртах, кашах і сумішах, які активують вироблення організмом власних корисних бактерій. Такі продукти харчування, дуже добре захищають дитину від різних кишкових інфекцій навіть у грудному віці, в основному, це проявляється шляхом запобігання утворення діареї, гастроентериту і ротавірусної інфекції.

Їх можна знайти в таких лікарських препаратах, як біфідумбактерин, лінекс і біфікол. Особливо лінекс дуже популярний і хороший як для маленьких дітей, так і для старших. Він сприяє розвитку оптимальної мікрофлори в органах травлення, допомагає перетравлюють скрутну їжу для немовлят, призначається при проносі, газоутворенні і алергічних висипках. Ще він покращує природну кислотність.

На питання чи всім потрібні біфідобактерії, відповідь однозначна. Так, вони корисні в будь-якому випадку. Хороші бактерії дозволяють тренувати і підвищувати імунітет дитини.

Їх баланс можна підтримати за допомогою правильного харчування і додаткових препаратів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

За словами фахівців, кефір слід щодня вживати, як один з корисних кисломолочних продуктів....
Від того, що ми їмо сьогодні, залежить, як ми будемо почувати себе завтра або післязавтра. Внісши невеликі зміни в...
На прилавках магазинів досить часто можна побачити хліб з маркуванням «бездріжджовий». Багато хто вважає, що...
Scroll To Top